Sledovat seriál
Spartakus
online

Seriál Spartakus
  Trailer k pořadu Spartakus Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Spartakus online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 152 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 393 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Některé legendy jsou psány krví.
Klasický příběh thráckého bojovníka, který byl zajat Římany, stal se gladiátorem a v boji o svobodu se postavil starověkému Římu, ožívá v novém akčním historickém seriálu na HBO. Spartakus, odtržený od své země a milované ženy, je uvržen do surového světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejsledovanější zábavou. Na písku se však neodehrávají všechny bitvy. Zrada, korupce a pokušení vystavují Spartaka nepřetržité zkoušce. Aby přežil, musí být víc než jen mužem. Víc než jen gladiátorem. Musí se stát legendou.

Hrají a postavy: Manu Bennett (Crixus), Daniel Feuerriegel (Agron), Peter Mensah (doktore), Lucy Lawlessová (Lucretia), Nick Tarabay (Ashur), Viva Bianca (Ilithyia)
Země: USA
Rok výroby: 2012-2013
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: Prima Cool

Seznam epizod

vysíláno 23.5. (1) Nepřátelé Říma - sledovat
vysíláno 24.5. (2) Vlci před branami - sledovat
vysíláno 20.5. (9) Zrůdy - sledovat
vysíláno 22.5. (10) Hněv bohů - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська