Sledovat seriál Taková moderní rodinka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Taková moderní rodinka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1545 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Taková moderní rodinka
  Sledovat Taková moderní rodinka online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie, Romantický, Sitcom, Thriller
Režie:
James Alan Hensz
Hrají a postavy:
Ed O'Neill (Jay Pritchett), Sofía Vergaraová (Gloria Delgado-Pritchett), Julie Bowenová (Claire Dunphy), Ty Burrell (Phil Dunphy), Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett), Eric Stonestreet (Cameron Tucker)
Scénář:
Elaine Ko, Steven Levitan, Christopher Lloyd, Stephen Lloyd
Země:
USA
Rok výroby:
2009-2020
Popis:
Jedna velká (heterosexuální, gay, multikulturní, tradiční) šťastná rodinka.

Komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Paramount Network Paramount Network Archív a všechna videa pořadů televize Paramount Network online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko