Sledovat seriál Taková moderní rodinka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Taková moderní rodinka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1071 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Romantický, Sitcom Taková moderní rodinka na Prima Comedy Central, HBO2!
  Sledovat Taková moderní rodinka online
Žánr:
Komedie, Romantický, Sitcom
Režie:
Ken Whittingham
Hrají a postavy:
Ed O'Neill (Jay Pritchett), Sofía Vergaraová (Gloria Delgado-Pritchett), Julie Bowenová (Claire Dunphy), Ty Burrell (Phil Dunphy), Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett), Eric Stonestreet (Cameron Tucker)
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2017
Popis:
Jedna velká (heterosexuální, gay, multikulturní, tradiční) šťastná rodinka.

Tento seriál se označuje jako mockumentary, což znamená, že působí jako dokument, který zachycuje reálný život skutečných lidí, ale ve skutečnosti je vše nahrané. Seriál se zaměřuje na několik různých typů moderních rodin. Na homosexuální pár Mitchella a Camerona a jejich adoptovanou dceru Lilly, na manželský pár Phila a Claire a jejich tři děti Haley, Alex a Lukea a na multi-etnický pár, který tvoří Jay a Glorie a jejich syn Manny.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central Prima Comedy Central Archív a všechna videa pořadů televize Prima Comedy Central online
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski