Sledovat seriál
Pojišťovna štěstí
online

Seriál Pojišťovna štěstí
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pojišťovna štěstí online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 143 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 411 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Co všechno si lze pojistit? Co ano a co už ne?
Celý příběh začíná tím, že k Aničce Jánské přijíždí její dlouholetá kamarádka a spolužačka Zuzana na návštěvu. Ta jí tvrdí, že má sraz s manželem Zbyňkem. Prosí Annu, aby jí šla vyprovodit. Ona jde a když Zbyněk nepřijde, Anna odnáší Zuzanu v podnapilém stavu domů. Přitom si Anna přivodí velké bolesti a je odvážena sanitkou do nemocnice. Ondřej, její syn, volá otci, že vezou maminku do nemocnice. Ten však už nedorazí, protože měl nehodu a je mrtvý. Policie to přijde druhý den oznámit na místo bydliště. Policisté netušíc, že žena u dveří není Anička, manželka, ale Zuzana, jí oznamují tragickou událost. Ondřej to uslyší. Zuzana odchází s pocitem, že všude, kde je ona, je samé neštěstí. Když Anna zjistí, že je manžel mrtví, rozhodne se z nemocnice odejít a postarat se o Ondřeje. Musí si najít práci. Krátce nato Anna porodí syna Adámka. Hledá pro něj vhodnou chůvu. Nachází tak oporu u Marie, zahradnice u zámku Grácie.

Režie: Jiří Adamec
Hrají a postavy: Kateřina Brožová (Dagmar Krausová), Miroslav Etzler (Tomás Kraus), Jiřina Jirásková (Ruzena Kekulová), Nikol Štíbrová (Karolína Krausová), Jiřina Bohdalová (Marie Krausová), Igor Bareš (Jindrich Povolný)
Scénář: Eva Papouskova
Rok výroby: 2004-2007
Hodnocení: 33 %
Vysíláno na: Nova

Seznam epizod

Série 2:
vysíláno 27.9. (19) Tiché svátky - sledovat
vysíláno 27.9. (20) Tajnosti - sledovat
vysíláno 29.9. (21) Výbuch - sledovat
vysíláno 30.9. (22) Velká noc - sledovat
vysíláno 3.10. (23) V pasti - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko