Sledovat seriál Velvet online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Velvet
  Sledovat 1542 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Carlos Sedes, David Pinillos, Jorge Sánchez-Cabezudo, Sílvia Quer, Manuel Gómez Pereira
Hrají a postavy:
Paula Echevarriaová (Ana Ribera), Miguel Ángel Silvestre (Alberto Marquez), Aitana Sánchez-Gijónová (Doña Blanca), Manuela Velasco (Cristina Otegui), Marta Hazas (Clara Montesinos), Javier Rey (Mateo Ruiz)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2013
Popis:
V roce 1958 ve Španělsku existovalo jen jedno místo, kam každý toužil jít nakupovat - nákupní galerie Velvet. V jejím úchvatných prostorách jste mohli najít ty nejkrásnější a nejdražší šaty. Ale ukrývali i jeden z nejkrásnějších příběhů lásky, ten mezi Annou a Albertem. Ona, skromná švadlena, on, dědic obrovského módního impéria, kterému zatím pevnou rukou vládne jeho otec. Ve světě plném luxusních látek a značkového oblečení jsou oba ochotni bojovat za svou lásku i proti konvencím doby, ve které žijí ..
Hodnocení:
79 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko