Seriál Velvet

Sledovat seriál
Velvet
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

V roce 1958 ve Španělsku existovalo jen jedno místo, kam každý toužil jít nakupovat - nákupní galerie Velvet. V jejím úchvatných prostorách jste mohli najít ty nejkrásnější a nejdražší šaty. Ale ukrývali i jeden z nejkrásnějších příběhů lásky, ten mezi Annou a Albertem. Ona, skromná švadlena, on, dědic obrovského módního impéria, kterému zatím pevnou rukou vládne jeho otec. Ve světě plném luxusních látek a značkového oblečení jsou oba ochotni bojovat za svou lásku i proti konvencím doby, ve které žijí ..

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Carlos Sedes, David Pinillos, Jorge Sánchez-Cabezudo, Sílvia Quer, Manuel Gómez Pereira
Hrají a postavy: Paula Echevarriaová (Ana Ribera), Miguel Ángel Silvestre (Alberto Márquez), Aitana Sánchez-Gijónová (Doña Blanca), Manuela Velasco (Cristina Otegui), Marta Hazas (Clara Montesinos), Javier Rey (Mateo Ruiz)
Scénář: Ángela Armero, Ramón Campos, Teresa Fernández Valdés, Cristóbal Garrido, Juan Sebastian Granados, Moisés Gómez Ramos
Země: Španělsko
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko