Sledovat seriál Velvet online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Velvet online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1433 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Velvet
  Sledovat Velvet online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Carlos Sedes, David Pinillos, Jorge Sánchez-Cabezudo, Sílvia Quer, Manuel Gómez Pereira
Hrají a postavy:
Paula Echevarriaová (Ana Ribera), Miguel Ángel Silvestre (Alberto Marquez), Aitana Sánchez-Gijónová (Doña Blanca), Manuela Velasco (Cristina Otegui), Marta Hazas (Clara Montesinos), Javier Rey (Mateo Ruiz)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2013
Popis:
V roce 1958 ve Španělsku existovalo jen jedno místo, kam každý toužil jít nakupovat - nákupní galerie Velvet. V jejím úchvatných prostorách jste mohli najít ty nejkrásnější a nejdražší šaty. Ale ukrývali i jeden z nejkrásnějších příběhů lásky, ten mezi Annou a Albertem. Ona, skromná švadlena, on, dědic obrovského módního impéria, kterému zatím pevnou rukou vládne jeho otec. Ve světě plném luxusních látek a značkového oblečení jsou oba ochotni bojovat za svou lásku i proti konvencím doby, ve které žijí ..
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski