Sledovat seriál Jak jsem poznal vaši matku online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jak jsem poznal vaši matku online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1549 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Jak jsem poznal vaši matku
  Sledovat Jak jsem poznal vaši matku online a 124 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie, Drama, Romantický, Sitcom
Režie:
Michael J. Shea
Hrají a postavy:
Josh Radnor (Ted Mosby), Jason Segel (Marshall Eriksen), Lyndsy Fonsecaová (dcera), Cobie Smuldersová (Robin Scherbatsky), Neil Patrick Harris (Barney Stinson), Alyson Hanniganová
Scénář:
Robia Rashid, Craig Thomas, Doug Mand, Daniel Gregor, Matthew Zinman, Craig Gerard
Země:
USA
Rok výroby:
2005-2014
Popis:
Milostný příběh naruby.

Seriál je koncipován jako vyprávění minulosti. Otec Ted (kterého jen slyšíme a nikdy nevidíme) povídá svým dvěma dětem příběh o tom, jak se seznámil s jejich matkou. My však nevíme, kdo jejich matkou je, takže nevíme, kam přesně děj směřuje. Ted je mladý architekt a spolu s ostatními kamarády (zamilovaný páreček Marshall a Lily, střelený Barney a později krásná Robin) prožívá spousty příhod (samozřejmě většinou vtipných), řeší životní problémy a zároveň je pořád svobodný a stále hledá tu pravou.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Paramount Network Paramount Network Archív a všechna videa pořadů televize Paramount Network online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko