Sledovat seriál Jak jsem poznal vaši matku online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jak jsem poznal vaši matku online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, drama, romantický, sitcom Jak jsem poznal vaši matku na Prima Comedy Central!
  Sledovat Jak jsem poznal vaši matku online
Žánr:
komedie, drama, romantický, sitcom
Režie:
Pamela Fryman
Hrají a postavy:
Josh Radnor (Ted Mosby), Jason Segel (Marshall Eriksen), Cobie Smuldersová (Robin Scherbatsky), Neil Patrick Harris (Barney Stinson), Alyson Hanniganová (Lily Aldrin), Joe Nieves (Carl)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Milostný příběh naruby.

Seriál je koncipován jako vyprávění minulosti. Otec Ted (kterého jen slyšíme a nikdy nevidíme) povídá svým dvěma dětem příběh o tom, jak se seznámil s jejich matkou. My však nevíme, kdo jejich matkou je, takže nevíme, kam přesně děj směřuje. Ted je mladý architekt a spolu s ostatními kamarády (zamilovaný páreček Marshall a Lily, střelený Barney a později krásná Robin) prožívá spousty příhod (samozřejmě většinou vtipných), řeší životní problémy a zároveň je pořád svobodný a stále hledá tu pravou.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.