Sledovat seriál
Ranč Heartland
online

Seriál Ranč Heartland
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Vícegenerační sága odehrávající se v Albertě v Kanadě a zaměřená na rodinu, která společně prochází životem ve šťastných i těžkých časech.
Sestry Amy a Lou Flemingovy spolu se svým dědečkem Jackem Bartlettem zažívají dobré i zlé na koňském ranči Heartland. Přestože byla matka sester zabita při autonehodě, obě dívky i nadále touží po tom uchránit její životní sen a starají se proto o týrané a zanedbávané koně.

Žánr: Drama, Rodinný
Hrají a postavy: Amber Marshallová (Amy Fleming), Shaun Johnston (Jack Bartlett), Graham Wardle (Ty Borden), Chris Potter (Tim Fleming), Michelle Morgan (Samantha Louise 'Lou' Fleming), Alisha Newton (Georgie)
Země: Kanada
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima LOVE 6.10.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська