Sledovat seriál
Ranč Heartland
online

Seriál Ranč Heartland
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ranč Heartland online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 303 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Vícegenerační sága odehrávající se v Albertě v Kanadě a zaměřená na rodinu, která společně prochází životem ve šťastných i těžkých časech.
Sestry Amy a Lou Flemingovy spolu se svým dědečkem Jackem Bartlettem zažívají dobré i zlé na koňském ranči Heartland. Přestože byla matka sester zabita při autonehodě, obě dívky i nadále touží po tom uchránit její životní sen a starají se proto o týrané a zanedbávané koně.

Originální název:

Heartland

Žánr: Drama, Rodinný
Hrají a postavy: Amber Marshallová (Amy Fleming), Shaun Johnston (Jack Bartlett), Graham Wardle (Ty Borden), Chris Potter (Tim Fleming), Michelle Morgan (Samantha Louise 'Lou' Fleming), Alisha Newton (Georgie)
Země: Kanada
Rok výroby: 2007-2009
Hodnocení: 85 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN White 4.12.2023 21:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina