Watch show
Pojišťovna štěstí
online

Series Pojišťovna štěstí
Choose from the Series Pojišťovna štěstí online episodes, or watch the entire series! LEPŠÍ.TV brings you archive and online broadcasts of 146 TV stations live and up to 100 days catch-up. For maximum viewing convenience, you can use digital features like upload, pause, or video library with more than 2 368 titles . Get your LEPŠÍ.TV today for just 199 Kč !

Series information

Celý příběh začíná tím, že k Aničce Jánské přijíždí její dlouholetá kamarádka a spolužačka Zuzana na návštěvu. Ta jí tvrdí, že má sraz s manželem Zbyňkem. Prosí Annu, aby jí šla vyprovodit. Ona jde a když Zbyněk nepřijde, Anna odnáší Zuzanu v podnapilém stavu domů. Přitom si Anna přivodí velké bolesti a je odvážena sanitkou do nemocnice. Ondřej, její syn, volá otci, že vezou maminku do nemocnice. Ten však už nedorazí, protože měl nehodu a je mrtvý. Policie to přijde druhý den oznámit na místo bydliště. Policisté netušíc, že žena u dveří není Anička, manželka, ale Zuzana, jí oznamují tragickou událost. Ondřej to uslyší. Zuzana odchází s pocitem, že všude, kde je ona, je samé neštěstí. Když Anna zjistí, že je manžel mrtví, rozhodne se z nemocnice odejít a postarat se o Ondřeje. Musí si najít práci. Krátce nato Anna porodí syna Adámka. Hledá pro něj vhodnou chůvu. Nachází tak oporu u Marie, zahradnice u zámku Grácie.

Genre: Romance, Drama, Family
Directed by: Jiří Adamec
Starring: Katerina Brozova (Dagmar Krausová), Miroslav Etzler (Tomás Kraus), Jiřina Jirásková (Ruzena Kekulová), Nikol Stíbrová (Karolína Krausová), Jiřina Bohdalová (Marie Krausová), Igor Bares (Jindrich Povolný)
Screenplay: Eva Papouskova
Country: Czech Republic
Year: 2008-2010
Score: 34 %
Broadcasted on: Nova

List of episodes

Season 5:
broadcasted 24.11. (1) Anna - watch
broadcasted 24.11. (2) Kdo na její místo - watch
broadcasted 25.11. (3) Velký tah - watch
broadcasted 28.11. (4) Dren - watch
broadcasted 29.11. (5) Mlha - watch
broadcasted 30.11. (6) Paríz - watch
broadcasted 1.12. (7) Posta - watch
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська