Sledovat seriál Ordinace v růžové zahradě online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ordinace v růžové zahradě online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1173 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Ordinace v růžové zahradě
  Sledovat Ordinace v růžové zahradě online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Moris Issa, Jaromír Pesr, Marián Kleis Ml., Jaromír Polišenský, Ján Sebechlebský
Hrají a postavy:
Daniela Šinkorová (MUDr. Gita Petrová), Petr Rychlý (MUDr. Cestmír Mázl), Veronika Jeníková (Vendulka Čížková), Ivana Jiresová (Lucie Váchová), Ladislav Potměšil (MUDr. Aleš Čížek), Jiří Langmajer (MUDr. Tomáš Hruška)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2005-2008
Popis:
Vstoupíme do třinácté komnaty medicíny do gynekologické ordinace a na porodnicko gynekologické oddělení nemocnice v menším českém městě Kamenici. Hrdiny seriálového příběhu jsou nejen lékaři a zdravotní sestry, ale i jejich rodinní příslušníci, blízcí přátelé a také pacientky. Seriál Ordinace v růžové zahradě je zalidněný přitažlivými postavami, které si diváci hned oblíbí. Dosud žádný seriálový tvůrce nenašel odvahu vyprávět divákům příběhy, které se rodí v gynekologické ordinace. Až nyní! Autorka Lucie Konečná rozehrává životní osud obětavé a krásné sestřičky Kamily, která se v životě musí hodně otáčet, aby stihla každodenní kolotoč mezi ordinací, rodinou a nočními službami v nemocnici. Všechno chce dělat perfektně a sotva stíhá. Není proto divu, že jednoho dne v návalu práce udělá chybu.
Hodnocení:
36 %
Sledujte na:
Nova Gold Nova Gold Archív a všechna videa pořadů televize Nova Gold online
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski