Sledovat seriál Most online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Most
  Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Henrik Georgsson, Charlotte Sielingová, Kathrine Windfeld, Lisa Siwe, Rumle Hammerich, Morten Arnfred
Hrají a postavy:
Sofia Helin, Sofia Helinová (Saga Norén), Rafael Pettersson (John / ...), Sarah Bobergová (Lillian), Dag Malmberg (Hans Petterson / ...), Kim Bodnia
Scénář:
Camilla Ahlgren, Björn Stein, Nikolaj Scherfig, Maren Louise Käehne, Mans Marlind, Morten Dragsted
Země:
Švédsko, Dánsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Název seriálu odkazuje k impozantní stavbě, která přes úžinu Öresund spojuje dánskou metropoli Kodaň se švédským přístavním městem Malmö. Na tomto mostě, přesně na linii značící hranici mezi oběma státy se jedné noci objeví mrtvola, což svede dohromady dva charakterově diametrálně odlišné vyšetřovatele z obou měst. Záhy se ukáže, že tento incident byl pouhým prvním krokem pachatele, jenž svými činy hodlá poukázat na pět neduhů soudobé společnosti.
Hodnocení:
87 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko