Sledovat seriál Most online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Most online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Most online
Žánr:
krimi, záhady, thriller
Režie:
Rumle Hammerich
Hrají:
Sofia Helinová (Saga), Thure Lindhardt (Henrik), Michael Birkkjar (hrobník Jonáš), Sarah Bobergová (Lillian), Julie Carlsenová (Barbora), Rafael Pettersson (John)
Země:
Švédsko, Dánsko
Rok výroby:
2018
Popis:
Název seriálu odkazuje k impozantní stavbě, která přes úžinu Öresund spojuje dánskou metropoli Kodaň se švédským přístavním městem Malmö. Na tomto mostě, přesně na linii značící hranici mezi oběma státy se jedné noci objeví mrtvola, což svede dohromady dva charakterově diametrálně odlišné vyšetřovatele z obou měst. Záhy se ukáže, že tento incident byl pouhým prvním krokem pachatele, jenž svými činy hodlá poukázat na pět neduhů soudobé společnosti.
Hodnocení:
87 %
Sledujte na:
ČT1 STV2

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.