Seriál Comeback

Sledovat seriál
Comeback
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Comeback online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1365 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Hrdinou sitcomu Comeback je bývalý discozpěvák TOMÁŠ PACOVSKÝ (uměleckým jménem Tomi Paci), který prožil vrchol slávy před dvaceti lety, pak pověsil uměleckou kariéru na hřebík a pokouší se uživit coby majitel obchodu s CD. Plány na normální život mu ale hatí jeho svérázný bratr OZZÁK, zapřísáhlý metalista a zaměstnanec zmíněného obchodu.

Žánr: Komedie, Sitcom
Režie: Jaroslav Fuit
Hrají a postavy: Tomáš Matonoha (Tomás Pacovský), Kristýna Leichtová (Iva Pacovská), Martin Dejdar (František Pacovský 'Ozzák'), Matouš Ruml (Lexa Buček), Dana Batulková (Marcelka Divicová), Matous Ruml (Lexa Buček)
Země: Česká republika
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 72 %

Seznam epizod

(3) Souboj titánu - sledovat
(4) Pomáhat a chránit - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko