Sledovat seriál Četnické humoresky online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Četnické humoresky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Četnické humoresky online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Pavlina Solo
Hrají:
Tomáš Töpfer (Karel Arazím), Alena Antalová (Ludmila Arazímová), Ivan Trojan (Bedrich Jarý), Olga Krasko (Klaudie), Jan Apolenář (Václav Ryba), Andrea Elsnerová (Andela Rybová)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky. Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr, v podání populárního herce Tomáše Töpfera. Jeho "pravou ruku" představuje Bedřich Jarý v podání Ivana Trojana.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
ČT1

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.