Sledovat seriál Četnické humoresky online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Četnické humoresky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 118 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1419 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Četnické humoresky
  Trailer k pořadu Četnické humoresky   Sledovat Četnické humoresky online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Pavlina Solo, Antonín Moskalyk
Hrají a postavy:
Tomáš Töpfer (Karel Arazím), Ivan Trojan (Bedrich Jarý), František Švihlík (Cenek Nemec), Zdeněk Junák (Josef Ambroz), Aleš Jarý (Sláva Jirousek), Jan Apolenář (Václav Ryba)
Scénář:
Pavlina Solo
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1997-2007
Popis:
Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky. Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr, v podání populárního herce Tomáše Töpfera. Jeho "pravou ruku" představuje Bedřich Jarý v podání Ivana Trojana.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 118 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko