Sledovat seriál
Četnické humoresky
online

Seriál Četnické humoresky
  Trailer k pořadu Četnické humoresky Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Četnické humoresky online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1480 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky. Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr, v podání populárního herce Tomáše Töpfera. Jeho "pravou ruku" představuje Bedřich Jarý v podání Ivana Trojana.

Žánr: Krimi, Komedie
Hrají a postavy: Tomáš Töpfer (Karel Arazím), František Švihlík (Cenek Nemec), Zdeněk Junák (Josef Ambroz), Ivan Trojan (Bedrich Jarý), Aleš Jarý (Sláva Jirousek), Jan Grygar (Václav Jaros)
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 80 %

Seznam epizod

(1) Slepice versus Slepička - sledovat
(2) Volavka - sledovat
(3) Medovina - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko