Seriál Četnícke humoresky

Sledovat seriál
Četnícke humoresky
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Četnícke humoresky online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 134 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1342 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky. Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr, v podání populárního herce Tomáše Töpfera. Jeho "pravou ruku" představuje Bedřich Jarý v podání Ivana Trojana.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Antonín Moskalyk
Hrají a postavy: Tomáš Töpfer (Karel Arazím), Ivan Trojan (Bedrich Jarý), Petr Kostka (Siktanc), Stanislav Zindulka (Turko), František Švihlík (Němec), Zdeněk Junák (Ambrož)
Scénář: Antonín Moskalyk, Pavlina Solo, Michal Dlouhý
Země: Česká republika
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 81 %

Seznam epizod

(3) Medovina - sledovat
(4) Beáta - sledovat
(5) Krkatá bába - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko