Sledovat seriál Četnické humoresky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Četnické humoresky
  Trailer k pořadu Četnické humoresky   Sledovat 1441 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Pavlina Solo
Hrají a postavy:
Tomáš Töpfer (Karel Arazím), Alena Antalová (Ludmila Arazímová), Ivan Trojan (Bedrich Jarý), Olga Krasko (Klaudie), Jan Apolenář (Václav Ryba), Andrea Elsnerová (Andela Rybová)
Scénář:
Pavlina Solo, Miloš Fedaš
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky. Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr, v podání populárního herce Tomáše Töpfera. Jeho "pravou ruku" představuje Bedřich Jarý v podání Ivana Trojana.
Hodnocení:
81 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko