Seriál
Četnícke humoresky

Seriál Četnícke humoresky
  Trailer  k pořadu Četnícke humoresky
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky. Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr, v podání populárního herce Tomáše Töpfera. Jeho "pravou ruku" představuje Bedřich Jarý v podání Ivana Trojana.

Originální název:

Četnické humoresky

Žánr: Krimi, Komedie
Hrají a postavy: Tomáš Töpfer (Karel Arazím), František Švihlík (Cenek Nemec), Zdeněk Junák (Josef Ambroz), Ivan Trojan (Bedrich Jarý), Aleš Jarý (Sláva Jirousek), Jan Grygar (Václav Jaros)
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: STV1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina