Sledovat seriál Doktor Martin online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Doktor Martin online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, drama, romantický, zdravotnictví Doktor Martin na !
  Sledovat Doktor Martin online
Žánr:
komedie, drama, romantický, zdravotnictví
Režie:
Ben Bolt
Hrají a postavy:
Martin Clunes (Dr Martin Ellingham), Caroline Catzová (Louisa Glasson), Ian McNeice (Bert Large), Stephanie Coleová (Joan Norton), Katherine Parkinson (Pauline Lamb), John Marquez (PC Penhale)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2007
Popis:
Úspěšný londýnský chirurg Martin Ellingham se rozhodne dát vale městu i kariéře a odchází na venkov do ospalé vesnice Cornish, aby se zde působil jako praktický lékař. Má sice skvělé chirurgické schopnosti, ale naprosto mu chybí schopnost komunikovat s lidmi, což jeho novým pacientům brzy začne jít na nervy. Navíc je v ordinaci zmatek po jeho předchůdci, lékařské vybavení je neopravitelné a v záznamech o pacientech panuje nepořádek. "Korunou" jeho nové praxe je ovšem Elaine Denhamová, nejneschopnější sekretářka v kraji, kterou zdědil po svém předchůdci.
Hodnocení:
82 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski