Seriál Námořní hlídka

Sledovat seriál
Námořní hlídka
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Námořní hlídka online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1298 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Seriál o námořní hlídce Australského námořnictva, která hlídkuje u pobřeží Austrálie ve dne v noci a zažívá různé situace, nebezpečné, ale i úsměvné. Převážení drog nebo lidí,zakázaný rybolov a porušení imigračního zákona, to a ještě více bude muset řešit Sea Patrol, smíšená posádka, která má i různé problémy ve svých řadách.

Žánr: Akční, Krimi, Drama, Thriller
Režie: Chris Martin-Jones
Hrají a postavy: John Batchelor (Chief Petty Officer Andy 'Charge' Thorpe), Saskia Burmeisterová (nadporučík Nikki Caetano), Matthew Holmes (šéf Petty důstojník Chris 'Swain' Blake), Josh Lawson (Able Seaman Toby 'Chefo' Jones), David Lyons (Leading Seaman Josh 'ET' Holiday), Lisa McCuneová (nadporučík Kate McGregor)
Scénář: Marcia Gardner, Di McElroy, Hal McElroy
Země: Austrálie
Rok výroby: 2007-2009
Hodnocení: 73 %

Seznam epizod

(21) Skleněné srdce - sledovat
(22) Temný stín - sledovat
(23) Pravidla zasnoubení - sledovat
(24) Zářná kariéra - sledovat
(25) Friends Close, Enemies Closer - sledovat
(26) Vojáci štěstěny - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko