Sledovat seriál Námořní hlídka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Námořní hlídka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Námořní hlídka
  Sledovat Námořní hlídka online
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Steve Mann
Hrají a postavy:
Kirsty Lee Allan (Chef Rebecca 'Bomber' Brown), John Batchelor (Chief Petty Officer Andy 'Charge' Thorpe), Saskia Burmeisterová (nadporučík Nikki Caetano), Matthew Holmes (Chief Petty Officer Chris 'Swain' Blake), David Lyons (Leading Seaman Josh 'ET' Holiday), Lisa McCuneová (nadporučík Kate McGregor)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2009-2011
Popis:
Seriál o námořní hlídce Australského námořnictva, která hlídkuje u pobřeží Austrálie ve dne v noci a zažívá různé situace, nebezpečné, ale i úsměvné. Převážení drog nebo lidí,zakázaný rybolov a porušení imigračního zákona, to a ještě více bude muset řešit Sea Patrol, smíšená posádka, která má i různé problémy ve svých řadách.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
RELAX RELAX Archív a všechna videa pořadů televize RELAX online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko