Sledovat seriál Námořní hlídka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Námořní hlídka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1433 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Námořní hlídka
  Sledovat Námořní hlídka online
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Geoff Bennett
Hrají a postavy:
Ian Stenlake (nadporučík Commander Mike Flynn), Conrad Coleby (Dylan 'Dutchy' Mulholland), Nikolai Nikolaeff (Leo '2 Dads' Kosov-Meyer), Matthew Holmes (šéf Petty důstojník Chris 'Swain' Blake), Kristian Schmid (schopný námořník Robert J. 'RO' Dixon), Dominic Deutscher (Ryan White)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2009-2011
Popis:
Seriál o námořní hlídce Australského námořnictva, která hlídkuje u pobřeží Austrálie ve dne v noci a zažívá různé situace, nebezpečné, ale i úsměvné. Převážení drog nebo lidí,zakázaný rybolov a porušení imigračního zákona, to a ještě více bude muset řešit Sea Patrol, smíšená posádka, která má i různé problémy ve svých řadách.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
RELAX RELAX Archív a všechna videa pořadů televize RELAX online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski