Sledovat seriál
Námořní hlídka
online

Seriál Námořní hlídka
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Námořní hlídka online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1427 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Seriál o námořní hlídce Australského námořnictva, která hlídkuje u pobřeží Austrálie ve dne v noci a zažívá různé situace, nebezpečné, ale i úsměvné. Převážení drog nebo lidí,zakázaný rybolov a porušení imigračního zákona, to a ještě více bude muset řešit Sea Patrol, smíšená posádka, která má i různé problémy ve svých řadách.

Hrají a postavy: John Batchelor (Chief Petty Officer Andy 'Charge' Thorpe), Matthew Holmes (šéf Petty důstojník Chris 'Swain' Blake), Lisa McCuneová (nadporučík Kate McGregor), Kristian Schmid (Able Seaman Robert J. 'RO' Dixon), Ian Stenlake (nadporučík Commander Mike Fly
Země: Austrálie
Rok výroby: 2007-2011
Hodnocení: 73 %

Seznam epizod

(2) Drogová cesta - sledovat
(3) Bludný Holanďan - sledovat
(4) Smrtící medúza - sledovat
(5) Lovci žraloků - sledovat
(6) Lidský náklad - sledovat
(7) Záchranářský komplex - sledovat
(8) Zkouška odvahy - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko