Seriál Inspektor George Gently

Sledovat seriál
Inspektor George Gently
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Inspektor George Gently online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1308 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Inspektor George Gently je detektiv ze staré školy, který se snaží vypořádat s novou dobou a novými způsoby vyšetřování. Pro dopadení pachatele je schopný udělat cokoliv a ví, že hranice mezi policistou a zločincem dokáže být někdy velmi tenká. S pomocí detektiva seržanta Johna Bacchuse tráví své dny tím, že staví před soud členy zločineckého podsvětí, kteří mají tu smůlu, že byl k jejich případům přidělen neohrožený vyšetřovatel.

Žánr: Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie: Ben Bolt, Euros Lyn, Nicholas Renton, Gillies MacKinnon, Daniel O'Hara, Ciaran Donnelly
Hrají a postavy: Martin Shaw (George Gently), Lee Ingleby (John Bacchus), Simon Hubbard (PC Taylor), Tom Hutch (PC Tom Reynolds), Tony Rohr (China), Melanie Clark Pullenová (Lisa Bacchus)
Scénář: Timothy Prager, Mike Cullen, David Kane, Stewart Harcourt, Jimmy Gardner, Jess Williams
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2010-2015
Hodnocení: 79 %

Seznam epizod

Série 6:
(2) Modrá pro modráčka - sledovat
(3) Čest inspektora Gentlyho - sledovat
(4) Gentlyho sestup - sledovat
Série 7:
(1) Lovec žen - sledovat
(2) Breathe in the Air - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko