Sledovat seriál
Inspektor George Gently
online

Seriál Inspektor George Gently
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Inspektor George Gently online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 147 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 402 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Inspektor George Gently je detektiv ze staré školy, který se snaží vypořádat s novou dobou a novými způsoby vyšetřování. Pro dopadení pachatele je schopný udělat cokoliv a ví, že hranice mezi policistou a zločincem dokáže být někdy velmi tenká. S pomocí detektiva seržanta Johna Bacchuse tráví své dny tím, že staví před soud členy zločineckého podsvětí, kteří mají tu smůlu, že byl k jejich případům přidělen neohrožený vyšetřovatel.

Hrají a postavy: Martin Shaw (George Gently), Lee Ingleby (John Bacchus), Simon Hubbard (PC Taylor), Tom Hutch (PC Tom Reynolds), Tony Rohr (China), Melanie Clark Pullenová (Lisa Bacchus)
Rok výroby: 2015-2017
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV

Seznam epizod

Série 7:
vysíláno 26.11. (4) Son of a Gun - sledovat
Série 8:
vysíláno 29.11. (1) Na svobodě - sledovat
vysíláno 6.12. (2) Gently a nová doba - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська