Sledovat seriál Inspector George Gently online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Inspector George Gently online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1435 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Inspector George Gently
  Sledovat Inspector George Gently online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Daniel O'Hara
Hrají a postavy:
Jill Halfpennyová (Cora Davidson), Lee Ingleby (John Bacchus), Dean Logan (Kevin), Thomas Kelly (Freddie), Martin Shaw (George Gently), Simon Hubbard (PC Taylor)
Scénář:
Peter Flannery
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009-2010
Popis:
Inspektor George Gently je detektiv ze staré školy, který se snaží vypořádat s novou dobou a novými způsoby vyšetřování. Pro dopadení pachatele je schopný udělat cokoliv a ví, že hranice mezi policistou a zločincem dokáže být někdy velmi tenká. S pomocí detektiva seržanta Johna Bacchuse tráví své dny tím, že staví před soud členy zločineckého podsvětí, kteří mají tu smůlu, že byl k jejich případům přidělen neohrožený vyšetřovatel.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Seznam.cz TV Seznam.cz TV Archív a všechna videa pořadů televize Seznam.cz TV online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko