Sledovat seriál Hledání Aljašky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Hledání Aljašky
  Sledovat 1422 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Rashaad Ernesto Green, Brett Haley, Sarah Adina Smith
Hrají a postavy:
Charlie Plummer (Miles Halter 8 dílů, 2019), Kristine Froseth (Alaska mladý 8 episodes, 2019), Timothy Simons (Eagle 8 episodes, 2019), Ron C. Jones (Dr. Hyde 8 dílů, 2019), Denny Love (Colonel 8 episodes, 2019), Jay Lee (Takumi 8 dílů, 2019)
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Seriál se točí kolem Milese, který nastoupí do prvního ročníku střední školy. Zamiluje se do Aljašky a najde si partu věrných přátel. Po nečekané tragédii se však on i jeho nejbližší kamarádi snaží porozumět tomu, co se stalo.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko