Sledovat seriál
Agentura Jasno
online

Seriál Agentura Jasno
  Trailer  k pořadu Agentura Jasno
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Agentura Jasno online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 308 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Shawn Spencer vystřídal 57 různých povolání, aby našel to pravé...
Hlavní hrdina seriálu Shawn Spencer je člověk s neobyčejnou pozorovací schopností, bystrým úsudkem a neuvěřitelnou pamětí. Tento jeho talent v něm po celé dětství podporoval a rozvíjel jeho otec Henry Spencer, který od něj očekával, že si zvolí povolání policisty jako on. Tím se však Shawn nestal, po škole vystřídal několik desítek zaměstnání, ale u žádného z nich nevydržel dost dlouho. Vše se změní, když jednou poněkolikáté pouze na základě televizní reportáže odhalí a oznámí pachatele loupeže a stane se tak v tomto případě hlavním podezřelým. Díky svému nenahraditelnému talentu a neuvěřitelné dávce štěstí se mu však podaří přesvědčit některé policisty, že je sensibil. To však má dokázat pomocí při vyšetřování případu. Na pomoc si téměř proti jeho vůli pozve svého kamaráda Guse, se kterým po nečekaně rychlém úspěšném vyřešení případu zakládají detektivní agenturu.

Originální název:

Psych

Hrají a postavy: James Roday (Shawn Spencer), Dule Hill (Burton 'Gus' Guster), Timothy Omundson (Carlton Lassiter), Maggie Lawsonová (Juliet O'Hara), Corbin Bernsen (Henry Spencer), Kirsten Nelsonová (Karen Vick)
Země: USA
Rok výroby: 2008-2010
Hodnocení: 83 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV

Seznam epizod

Série 3:
vysíláno 28.11. (11) Lassie udělal špatnou, špatnou věc - sledovat
vysíláno 29.11. (12) Země, vítr a... Počkej si na to - sledovat
vysíláno 30.11. (13) Každý pátek v 10 večer, v 9 večer středoamerického času - sledovat
vysíláno 1.12. (14) Pravdivější lži - sledovat
vysíláno 4.12. (15) Soumrak mrtvých - sledovat
vysíláno 5.12. (16) Večer s panem Yangem - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina