Sledovat seriál Cizinka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Cizinka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, romantický, science fiction, thriller Cizinka na !
  Sledovat Cizinka online
Žánr:
akční, drama, romantický, science fiction, thriller
Režie:
Mike Barker, Metin Hüseyin, John Dahl, Anna Foerster, Brian Kelly, Richard Clark
Hrají a postavy:
Caitriona Balfe (Claire Randall), Sam Heughan (Jamie Fraser), Duncan Lacroix (Murtagh Fitzgibbons Fraser), Tobias Menzies (Black Jack Randall / ...), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Graham McTavish (Dougal MacKenzie)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Píše se rok 1945 a právě skončila válka. Claire Randallová, bývalá britská válečná zdravotní sestra, je se svým manželem Frankem na líbánkách ve Skotsku. Během procházky se Clair záhadně vrátí zpět v čase, do roku 1743. Připlete se do bitvy mezi Skoty a Brity, při které potkává také předchůdce současného Franka, který je ale jeho pravým opakem - drsný a krvežíznivý Jack. Okolnostmi je donucena vdát se za mladého, odvážného a citlivého skotského válečníka Jamieho. Její srdce ale touží po dvou zcela rozdílných mužích žijících v jiných časových dimenzích
Hodnocení:
84 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski