Sledovat seriál
Narcos
online

Seriál Narcos
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Narcos online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 558 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Pablo Escobar patřil v 80.letech 20.století k největším, nejobávanějším a nejbrutálnějším zločincům na světě, ovládal celou Kolumbii a většinovou část amerického trhu s kokainem, vydělával desítky milionů dolarů denně a dodnes nemá s ohledem na rozsah důsledků jeho činnosti v dějinách konkurenci. Dokudramatický seriál Narcos precizně a chirurgicky přesně vypovídá o vzestupu a pádu bezprecedentního kokainového impéria a jeho vůdce, Pabla Escobara, jehož mnozí považují za nejvýraznější a nejbezohlednější zločinnou postavu poválečných dějin.

Hrají a postavy: Wagner Moura (Pablo Escobar), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Pedro Pascal (Javier Peña), Joanna Christie (Connie Murphy), Paulina Gaitanová (Tata Escobar), Diego Catano (La Quica)
Země: USA
Rok výroby: 2015-2017
Hodnocení: 88 %
Vysíláno na: Prima Cool Prima MAX

Seznam epizod

(1) Pád - sledovat
(2) Meč Simóna Bolívara - sledovat
(3) Elita - sledovat
(4) Palác v plamenech - sledovat
(5) Budoucnost přijde - sledovat
(6) Výbušniny - sledovat
(7) You Will Cry Tears of Blood - sledovat
(8) Jedna velká lež - sledovat
(9) La Catedral - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko