Seriál Narcos

Sledovat seriál
Narcos
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Narcos online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1293 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Pablo Escobar patřil v 80.letech 20.století k největším, nejobávanějším a nejbrutálnějším zločincům na světě, ovládal celou Kolumbii a většinovou část amerického trhu s kokainem, vydělával desítky milionů dolarů denně a dodnes nemá s ohledem na rozsah důsledků jeho činnosti v dějinách konkurenci. Dokudramatický seriál Narcos precizně a chirurgicky přesně vypovídá o vzestupu a pádu bezprecedentního kokainového impéria a jeho vůdce, Pabla Escobara, jehož mnozí považují za nejvýraznější a nejbezohlednější zločinnou postavu poválečných dějin.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi, Životopisný
Režie: Andrés Baiz, Guillermo Navarro, Fernando Coimbra, José Padilha, Gerardo Naranjo, Josef Wladyka
Hrají a postavy: Wagner Moura (Pablo Escobar), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Pedro Pascal (Javier Peña), Joanna Christie (Connie Murphy), Paulina Gaitanová (Tata Escobar), Diego Catano (La Quica)
Scénář: Chris Brancato, Samir Mehta, Andrew Black, Dana Ledoux Miller, Doug Miro, Dana Calvo
Země: USA
Rok výroby: 2015-2017
Hodnocení: 87 %

Seznam epizod

Série 3:
(8) Convivir - sledovat
(9) Všichni prezidentovi muži - sledovat
(10) Návrat do Cali - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko