Sledovat seriál Narcos online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Narcos online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1303 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Narcos
  Sledovat Narcos online
Žánr:
Životopisný, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Andrés Baiz, Guillermo Navarro, Fernando Coimbra, José Padilha, Gerardo Naranjo, Josef Wladyka
Hrají a postavy:
Wagner Moura (Pablo Escobar), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Pedro Pascal (Javier Peña), Joanna Christie (Connie Murphy), Paulina Gaitanová (Tata Escobar), Diego Catano (La Quica)
Země:
USA
Rok výroby:
2015-2016
Popis:
Pablo Escobar patřil v 80.letech 20.století k největším, nejobávanějším a nejbrutálnějším zločincům na světě, ovládal celou Kolumbii a většinovou část amerického trhu s kokainem, vydělával desítky milionů dolarů denně a dodnes nemá s ohledem na rozsah důsledků jeho činnosti v dějinách konkurenci. Dokudramatický seriál Narcos precizně a chirurgicky přesně vypovídá o vzestupu a pádu bezprecedentního kokainového impéria a jeho vůdce, Pabla Escobara, jehož mnozí považují za nejvýraznější a nejbezohlednější zločinnou postavu poválečných dějin.
Hodnocení:
88 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski