Sledovat seriál Drsný šerif online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Drsný šerif
  Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Western, Thriller
Režie:
Steve Robin, David Boyd, Peter Weller, J. Michael Muro, Gwyneth Horder-Payton, T.J. Scott
Hrají a postavy:
Robert Taylor (Walt Longmire), Lou Diamond Phillips (Henry), Cassidy Freemanová (Cady Longmire), Adam Bartley (Ferg), Katee Sackhoffová (Victoria Moretti), Louanne Stephensová (Ruby)
Scénář:
Hunt Baldwin, John Coveny, Craig Allen Johnson, Tony Tost, Daniel C. Connolly, Sarah Nicole Jones
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Walt Longmire je oddaný a flegmatický šerif Absaroka Country ve Wyomingu. Před necelým rokem mu zemřela žena a on se snaží dát psychicky do kupy, alespoň kvůli své dceři Cady. S její pomocí, ale i s pomocí nové zástupkyně šerifa, dívce Victorii, a svému nejlepšímu příteli Henrymu Stojícímu Medvědovi, musí Walt čelit vyšetřování závažných zločinů ve svém okrsku, a mezitím se připravovat na znovuzvolení, kde stojí proti Branchi Connallymu, mladému policistovi, který si brousí zuby na jeho pozici.
Hodnocení:
83 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko