Seriál Drsný šerif

Sledovat seriál
Drsný šerif
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Walt Longmire je oddaný a flegmatický šerif Absaroka Country ve Wyomingu. Před necelým rokem mu zemřela žena a on se snaží dát psychicky do kupy, alespoň kvůli své dceři Cady. S její pomocí, ale i s pomocí nové zástupkyně šerifa, dívce Victorii, a svému nejlepšímu příteli Henrymu Stojícímu Medvědovi, musí Walt čelit vyšetřování závažných zločinů ve svém okrsku, a mezitím se připravovat na znovuzvolení, kde stojí proti Branchi Connallymu, mladému policistovi, který si brousí zuby na jeho pozici.

Žánr: Thriller, Akční, Drama, Krimi, Western
Režie: Steve Robin, David Boyd, Peter Weller, J. Michael Muro, Gwyneth Horder-Payton, T.J. Scott
Hrají a postavy: Robert Taylor (Walt Longmire), Lou Diamond Phillips (Henry), Cassidy Freemanová (Cady Longmire), Adam Bartley (The Ferg), Katee Sackhoffová (Victoria Moretti), Louanne Stephensová (Ruby)
Scénář: Hunt Baldwin, John Coveny, Craig Allen Johnson, Tony Tost, Daniel C. Connolly, Sarah Nicole Jones
Země: USA
Rok výroby: 2015-2017
Hodnocení: 83 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko