Sledovat seriál Drsný šerif online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Drsný šerif online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1407 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Drsný šerif
  Sledovat Drsný šerif online
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Western, Thriller
Režie:
Christopher Chulack
Hrají a postavy:
Robert Taylor (šerif Walt Longmire), Katee Sackhoffová (Victoria 'Vic' Moretti), Lou Diamond Phillips (Henry Standing Bear), Bailey Chase (Branch Connally), Cassidy Freemanová (Cady Longmire), Adam Bartley (Ferg)
Scénář:
Craig Allen Johnson, Hunt Baldwin, John Coveny
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2016
Popis:
Walt Longmire je oddaný a flegmatický šerif Absaroka Country ve Wyomingu. Před necelým rokem mu zemřela žena a on se snaží dát psychicky do kupy, alespoň kvůli své dceři Cady. S její pomocí, ale i s pomocí nové zástupkyně šerifa, dívce Victorii, a svému nejlepšímu příteli Henrymu Stojícímu Medvědovi, musí Walt čelit vyšetřování závažných zločinů ve svém okrsku, a mezitím se připravovat na znovuzvolení, kde stojí proti Branchi Connallymu, mladému policistovi, který si brousí zuby na jeho pozici.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko