Sledovat seriál
Sherlock Holmes: Jak prosté
online

Seriál Sherlock Holmes: Jak prosté
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Místo: New York City, USA. Hrdinové: Sherlock Holmes a Joan Watson. Problém: Žijí spolu. Sherlock přivádí Joan k šílenství, a přesto spolu dokáží řešit ty nejzapeklitější případy, ke kterým se díky asistenci policie dostávají. Sherlock původně cestuje do New Yorku proto, aby se zbavil své závislosti na alkoholu, nakonec však skončí jako spolubydlící Joan Watsonové, která přišla o lékařskou licenci kvůli úmrtí pacienta. Jak dopadne toto nové a velmi netradiční zpracování příběhů sira A. C. Doylea?

Hrají a postavy: Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Lucy Liu (Joan Watson), Aidan Quinn (Captain Tobias Gregson), Jon Michael Hill (detektiv Marcus Bell), Jordan Gelber (Dr. Eugene Hawes), Ophelia Lovibondová (Kitty Winter)
Země: USA
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Krimi 13.6.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko