Sledovat seriál
Sherlock Holmes: Jak prosté
online

Seriál Sherlock Holmes: Jak prosté
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 152 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 392 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Místo: New York City, USA. Hrdinové: Sherlock Holmes a Joan Watson. Problém: Žijí spolu. Sherlock přivádí Joan k šílenství, a přesto spolu dokáží řešit ty nejzapeklitější případy, ke kterým se díky asistenci policie dostávají. Sherlock původně cestuje do New Yorku proto, aby se zbavil své závislosti na alkoholu, nakonec však skončí jako spolubydlící Joan Watsonové, která přišla o lékařskou licenci kvůli úmrtí pacienta. Jak dopadne toto nové a velmi netradiční zpracování příběhů sira A. C. Doylea?

Hrají a postavy: Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Lucy Liu (Joan Watson), Aidan Quinn (Captain Tobias Gregson), Jon Michael Hill (detektiv Marcus Bell), Jordan Gelber (Dr. Eugene Hawes), Michael Den Dekker (detektiv)
Země: USA
Rok výroby: 2013-2015
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Paramount Network

Seznam epizod

Série 2:
vysíláno 22.5. (22) Studie v černé - sledovat
vysíláno 22.5. (23) Pravda na kůži - sledovat
vysíláno 23.5. (24) Velký experiment - sledovat
Série 3:
vysíláno 24.5. (1) Enough Nemesis to Go Around - sledovat
vysíláno 25.5. (2) Pět oranžových korálků - sledovat
vysíláno 26.5. (3) Pravidelný občasník - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська