Sledovat seriál
Sherlock Holmes: Jak prosté
online

Seriál Sherlock Holmes: Jak prosté
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 303 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Místo: New York City, USA. Hrdinové: Sherlock Holmes a Joan Watson. Problém: Žijí spolu. Sherlock přivádí Joan k šílenství, a přesto spolu dokáží řešit ty nejzapeklitější případy, ke kterým se díky asistenci policie dostávají. Sherlock původně cestuje do New Yorku proto, aby se zbavil své závislosti na alkoholu, nakonec však skončí jako spolubydlící Joan Watsonové, která přišla o lékařskou licenci kvůli úmrtí pacienta. Jak dopadne toto nové a velmi netradiční zpracování příběhů sira A. C. Doylea?

Originální název:

Elementary

Hrají a postavy: Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Lucy Liu (Joan Watson), Aidan Quinn (Captain Tobias Gregson), Jon Michael Hill (detektiv Marcus Bell), Jordan Gelber (Dr. Eugene Hawes), Michael Den Dekker (detektiv)
Země: USA
Rok výroby: 2013-2014
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: Paramount Network

Seznam epizod

Série 2:
vysíláno 27.11. (3) Řešení neznámé - sledovat
vysíláno 27.11. (4) Nepřítel státu - sledovat
vysíláno 28.11. (5) Otrávené pero - sledovat
vysíláno 29.11. (6) Omyl - sledovat
vysíláno 30.11. (7) Markýza - sledovat
vysíláno 1.12. (8) Krev není voda - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina