Sledovat seriál Sherlock Holmes: Jak prosté online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, záhady, thriller Sherlock Holmes: Jak prosté na Nova Cinema!
  Sledovat Sherlock Holmes: Jak prosté online
Žánr:
krimi, drama, záhady, thriller
Režie:
John Polson
Hrají a postavy:
Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Lucy Liu (Dr. Joan Watson), Jon Michael Hill (detektiv Marcus Bell), Aidan Quinn (Captain Thomas Gregson), Rhys Ifans (Mycroft Holmes), Ralph Brown (Tim Sherrington)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Místo: New York City, USA. Hrdinové: Sherlock Holmes a Joan Watson. Problém: Žijí spolu. Sherlock přivádí Joan k šílenství, a přesto spolu dokáží řešit ty nejzapeklitější případy, ke kterým se díky asistenci policie dostávají. Sherlock původně cestuje do New Yorku proto, aby se zbavil své závislosti na alkoholu, nakonec však skončí jako spolubydlící Joan Watsonové, která přišla o lékařskou licenci kvůli úmrtí pacienta. Jak dopadne toto nové a velmi netradiční zpracování příběhů sira A. C. Doylea?
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski