Sledovat seriál
Divoký anděl
online

Seriál Divoký anděl
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Divoký anděl online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1423 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Příběh chudé dívky Milagros /Mili/, která vyrostla v klášteře jako sirotek.
Divoká a křehká - to je Milagros - dívka sirotek, kterou vychovaly jeptišky v klášteře. Začne pracovat v domě svého otce Federica, aniž by tušila, že je jeho dcerou. Zamiluje se do Federicova nevlastního syna Iva a začíná příběh plný intrik, žárlivosti, nenávisti, ale také osudové lásky....

Hrají a postavy: Natalia Oreiro (Carlitos'), Facundo Arana (Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo), Verónica Vieyra (Victoria 'Vicky' Di Carlo Rapallo), Lydia Lamaisonová (Dona Angélica viuda de Di Carlo), Victoria Onetto (Adelina 'Lina' de Solo), Norberto Díaz (Damián Rapallo)
Scénář: Enrique Torres
Země: Argentina
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 70 %

Seznam epizod

(266) Divoký anděl - sledovat
(267) Divoký anděl - sledovat
(268) Divoký anděl - sledovat
(269) Divoký anděl - sledovat
(270) Divoký anděl - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko