Sledovat seriál Divoký anděl online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Divoký anděl online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1323 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Divoký anděl
  Sledovat Divoký anděl online
Žánr:
Drama, Hudba & Umění, Komedie, Romantický, Telenovela
Režie:
Gaita Aragona, Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
Hrají a postavy:
Natalia Oreiro (Carlitos' / ...), Facundo Arana (Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo), Verónica Vieyra (Victoria 'Vicky' Di Carlo Rapallo), Lydia Lamaisonová (Dona Angélica viuda de Di Carlo), Victoria Onetto (Adelina 'Lina' de Solo), Norberto Díaz (Damián Rapallo)
Země:
Argentina
Rok výroby:
1998
Popis:
Příběh chudé dívky Milagros /Mili/, která vyrostla v klášteře jako sirotek.

Divoká a křehká - to je Milagros - dívka sirotek, kterou vychovaly jeptišky v klášteře. Začne pracovat v domě svého otce Federica, aniž by tušila, že je jeho dcerou. Zamiluje se do Federicova nevlastního syna Iva a začíná příběh plný intrik, žárlivosti, nenávisti, ale také osudové lásky....
Hodnocení:
70 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski