Sledovat seriál Divoký anděl online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Divoký anděl online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1407 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Divoký anděl
  Sledovat Divoký anděl online
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie, Drama, Romantický, Telenovela
Režie:
Hernán Abrahamnsohn, Gaita Aragona
Hrají a postavy:
Natalia Oreiro (Milagros 'Mili' Esposito-Di Carlo de Miranda 'Chol), Facundo Arana (Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo), Marita Ballesteros (Rosario 'Rosi' de Albertini), Verónica Vieyra (Victoria 'Vicky' Di Carlo Rapallo), Lorena Meritano (Carolina 'Caro' Domínguez), Lydia Lamaisonová (Doña Angélica viuda de Di Carlo)
Scénář:
Enrique Torres
Země:
Argentina
Rok výroby:
1999
Popis:
Příběh chudé dívky Milagros /Mili/, která vyrostla v klášteře jako sirotek.

Divoká a křehká - to je Milagros - dívka sirotek, kterou vychovaly jeptišky v klášteře. Začne pracovat v domě svého otce Federica, aniž by tušila, že je jeho dcerou. Zamiluje se do Federicova nevlastního syna Iva a začíná příběh plný intrik, žárlivosti, nenávisti, ale také osudové lásky....
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko