Sledovat seriál
Sběratelé kostí
online

Seriál Sběratelé kostí
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sběratelé kostí online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 147 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 393 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Řeší vraždy, používají chemii.
Dr. Temperance Brennanová je velmi vzdělaná a zkušená soudní antropoložka, která pracuje v Jeffersonianově institutu. Díky svým odborným zkušenostem spolupracuje se zvláštním agentem Seeley Boothem při vyšetřování vražd, při nichž jsou standardní metody vyšetřování k ničemu, protože těla jsou již ve značném stádiu rozkladu.

Hrají a postavy: Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)
Země: USA
Rok výroby: 2006-2008
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: Prima Krimi

Seznam epizod

Série 3:
vysíláno 22.3. (3) Smrt koně - sledovat
vysíláno 23.3. (4) Tajemství v hlíně - sledovat
vysíláno 22.3. (5) Mumie v bludišti - sledovat
vysíláno 23.3. (6) Stážistka ve spalovně - sledovat
vysíláno 24.3. (7) Mrtvý v časové schránce - sledovat
vysíláno 27.3. (8) Rytíř na síti - sledovat
vysíláno 28.3. (9) Santa Claus na blátě - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська