Sledovat seriál Sběratelé kostí online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sběratelé kostí online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Sběratelé kostí online
Žánr:
komedie, krimi, drama, záhady, romantický, thriller
Režie:
Tony Wharmby
Hrají:
Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), Eric Millegan (Zack Addy), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Řeší vraždy, používají chemii.

Dr. Temperance Brennanová (Emily Deschanel) je velmi vzdělaná a zkušená soudní antropoložka, která pracuje v Jeffersonianově institutu. Díky svým odborným zkušenostem spolupracuje se zvláštním agentem Seeley Boothem (David Boreanaz) při vyšetřování vražd, při nichž jsou standardní metody vyšetřování k ničemu, protože těla jsou již ve značném stádiu rozkladu.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
Prima Krimi

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.