Seriál Sběratelé kostí

Sledovat seriál
Sběratelé kostí
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sběratelé kostí online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 131 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1393 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Řeší vraždy, používají chemii.
Dr. Temperance Brennanová je velmi vzdělaná a zkušená soudní antropoložka, která pracuje v Jeffersonianově institutu. Díky svým odborným zkušenostem spolupracuje se zvláštním agentem Seeley Boothem při vyšetřování vražd, při nichž jsou standardní metody vyšetřování k ničemu, protože těla jsou již ve značném stádiu rozkladu.

Žánr: Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Režie: Ian Toynton
Hrají a postavy: Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)
Scénář: Pat Charles, Michael Peterson, Dean Lopata, Hart Hanson, Kathy Reichs
Země: USA
Rok výroby: 2005-2012
Hodnocení: 79 %

Seznam epizod

Série 7:
(2) Šampionka v teráriu - sledovat
(3) Princezna v igelitu - sledovat
(4) Muž v balíku - sledovat
(5) Smrt lovce tornád - sledovat
(6) Mezera v kódu - sledovat
(7) Vězeň v potrubí - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko