Sledovat seriál Sběratelé kostí online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sběratelé kostí online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1410 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Sběratelé kostí
  Sledovat Sběratelé kostí online
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Režie:
Tim Southam
Hrají a postavy:
Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)
Scénář:
Hart Hanson, Kathy Reichs, Pat Charles
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2014
Popis:
Řeší vraždy, používají chemii.

Dr. Temperance Brennanová je velmi vzdělaná a zkušená soudní antropoložka, která pracuje v Jeffersonianově institutu. Díky svým odborným zkušenostem spolupracuje se zvláštním agentem Seeley Boothem při vyšetřování vražd, při nichž jsou standardní metody vyšetřování k ničemu, protože těla jsou již ve značném stádiu rozkladu.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko