Seriál
Vôňa kvetov a vetra

Seriál Vôňa kvetov a vetra
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Sorenza zatím v životě neměla hodně štěstí. Útočiště nachází v Gasse, v centru francouzské výroby parfémů. Právě zde kdysi její matka vlastnila kousek pole s jasmínem. Tu vůni je tam cítit ještě i nyní, ale Sorenza více myslí na to, co se svým životem. Guillaume je jejím přesným opakem. Syn bohatého výrobce parfémů z města měl v životě všechno, co chtěl. Vysněné kariéře jakoby kdosi dopředu předepsal noty, ale do plánů vstoupila velká náhoda. Jednoho dne se Sorenza a Guillaume setkali a začal se psát začátek nového splanutí dvou mladých lidí. Zdá se, že jsou si předurčeni, ale nejprve musí porazit všechny intriky.

Originální název:

Dans un grand vent de fleurs

Žánr: Romantický, Drama
Režie: Gérard Vergez
Hrají a postavy: Rosemarie La Vaulléeová (Sorenza Salvoni 2 episodes), Bruno Wolkowitch (Guillaume Garlande 2 episodes), Agnese Nanová (Garlande / ... 2 episodes), Marina Vladyová (Alexandrine Garlande 2 episodes), Bernard Verley (Guillaume Garlande pére 2 episodes), Orso
Země: Francie
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: STV1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina