Sledovat film Nádherné bytosti online

Přehrajte si film Nádherné bytosti HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, romantický Nádherné bytosti na Prima MAX!
  Trailer k filmu Nádherné bytosti   Sledovat Nádherné bytosti online
Žánr:
drama, fantasy, romantický
Režie:
Richard LaGravenese
Hrají a postavy:
Alden Ehrenreich (Ethan Wate), Alice Englert (Lena Duchannesová), Jeremy Irons (Macon Ravenwood), Viola Davisová (Amma), Emmy Rossumová (Ridley Duchannesová), Thomas Mann (Link)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Temná tajemství vyjdou na světlo.

Sotva utichly dozvuky upíří ságy, míří do kin další výjimečná romance, která má také našlápnuto stát se fenoménem. Jejími protagonisty jsou obyčejný kluk jménem Ethan a záhadná kráska Lena, která má nadpřirozené schopnosti, jež však příliš nejdou dohromady s tak přízemním citem, jakým je láska. Ethan je životní smolař. Po předčasné matčině smrti de facto přišel i o otce, protože ten se utápí v žalu a syn pro něj přestal existovat. Navíc žije v zapadákově jménem Gatlin County, kde je jeden den jako druhý a všechny nesmírně ubíjející. Místo zcela vystihuje Ethanův komentář:
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski