Sledovat film Tajemství úspěchu online

Přehrajte si film Tajemství úspěchu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Tajemství úspěchu na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Tajemství úspěchu   Sledovat Tajemství úspěchu online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Michael Landon Jr.
Hrají a postavy:
James Garner (Red Stevens), Bill Cobbs (Ted Hamilton), Peter Fonda (Jacob Early), Ali Hillisová (Alexia), Lee Meriwetherová (paní Hastings), Logan Bartholomew (Jason Stevens)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jason Stevens přežil cestu za ultimátním darem, na kterou ho vyslal jeho dědeček Red Stevens. Tento dar, který zahrnuje správu miliardové nadace, byl nyní zpochybněn jeho vlastní rodinou. V soudní bitvě o vše přišel. Navíc jeho láska Alexia od něj odjíždí a zdá se, že Jason může pozbýt vše, po čem kdy toužil. Ale rozhodne se nenechat to jen tak a zjistit na vlastní kůži, co to skutečně znamená naplnit svůj vlastní osud, na jehož konci čeká vpravdě vrcholný ultimátní život.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski