Sledovat film Nejdelší jízda online

Přehrajte si film Nejdelší jízda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Nejdelší jízda na !
  Trailer k filmu Nejdelší jízda   Sledovat Nejdelší jízda online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
George Tillman Jr.
Hrají a postavy:
Brittany Robertsonová (Sophia Danková), Scott Reeves (Luke Collins), Alan Alda (Ira Levinson), Jack Huston (mladý Ira), Oona Chaplin (mladá Ruth), Melissa Benoist (Marcia)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Film Nejdelší jízda vznikl na motivy světového bestselleru proslulého autora Nicholase Sparkse a po jeho zhlédnutí uvěříte na opravdovou lásku. Když Luke, bývalý jezdec rodea, který se snaží o návrat, potká vysokoškolačku Sophii, jež se připravuje na vysněnou práci v New Yorku, oba se spolu vydají na neobyčejnou, i když nejistou, romantickou cestu. Zatímco jejich odlišné životní cíle prověřují odolnost vznikajícího vztahu, čeká je osudové setkání s Irou, jehož dojemné vzpomínky na vlastní manželství se stanou mladému páru inspirací a jednou provždy změní jejich životy.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski