Film Milenci těch druhých

Sledovat film
Milenci těch druhých
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jack a Lainey se k sobě skvěle hodí, jenže jsou...
Mohou dva notoricky nevěrní lidé dostat druhou šanci v lásce? Po jedné společné noci na univerzitní koleji se Lainey a Jake náhodně potkají o dvanáct let později a zjišťují, že oba mají stejný problém: nejsou schopni žít v monogamním vztahu, a tím pádem jim žádné partnerství nevydrží. Jsou odhodláni zůstat přáteli navzdory vzájemné přitažlivosti. Uzavírají smlouvu, že jejich vztah bude ryze platonický a budou si vzájemně pomáhat při hledání osobního štěstí. Ukáže se, že dohodu je snadnější uzavřít, než dodržet.

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Leslye Headland
Hrají a postavy: Alison Brieová (Lainey), Jason Sudeikis (Jake), Jordan Carlos (R.A.), Margarita Levievaová (Hannah), Charles Cain (dítě s mlhou), Adam Brody (Sam)
Scénář: Leslye Headland
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko