Sledovat film Milenci těch druhých online

Přehrajte si film Milenci těch druhých HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Milenci těch druhých na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Milenci těch druhých   Sledovat Milenci těch druhých online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Leslye Headland
Hrají a postavy:
Alison Brieová (Lainey), Jason Sudeikis (Jake), Jordan Carlos (R.A.), Margarita Levievaová (Hannah), Charles Cain (dítě s mlhou), Adam Brody (Sam)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Jack a Lainey se k sobě skvěle hodí, jenže jsou...

Mohou dva notoricky nevěrní lidé dostat druhou šanci v lásce? Po jedné společné noci na univerzitní koleji se Lainey a Jake náhodně potkají o dvanáct let později a zjišťují, že oba mají stejný problém: nejsou schopni žít v monogamním vztahu, a tím pádem jim žádné partnerství nevydrží. Jsou odhodláni zůstat přáteli navzdory vzájemné přitažlivosti. Uzavírají smlouvu, že jejich vztah bude ryze platonický a budou si vzájemně pomáhat při hledání osobního štěstí. Ukáže se, že dohodu je snadnější uzavřít, než dodržet.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski