Sledovat film Zuřivé plameny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zuřivé plameny
  Trailer k filmu Zuřivé plameny   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný, Thriller
Režie:
Henri Charr
Hrají a postavy:
Kevin Scott Allen (Bradshaw), Christopher Isaacson (Drake Donovanová), Bob Lauder Jr. (Jack Del Rio), Michael Preston (Kennedy), Jordan Seiderová (Ballad), Claire Smithiesová (Carol)
Scénář:
Henri Charr, Jess Mancilla
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Nelítostný „Živel“, který se vymkl kontrole, se stává největším požárem sezóny ohrožujícím tisíce akrů půdy. V ohnisku požáru se nachází ranč, který chrání a udržuje řadu exotických zvířat, která byla vyřazena z cirkusů a zoologických zahrad. Ranč provozují dvě sestry, Carol a Ballard. Přítelem Ballardy je Kennedy, hasič a parašutista, který se ocitá obklopen požárem. Přežijí nakonec Kennedy a ranč?
Hodnocení:
23 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko