Sledovat film
Zuřivé plameny
online

Film Zuřivé plameny
  Trailer k filmu Zuřivé plameny Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nelítostný „Živel“, který se vymkl kontrole, se stává největším požárem sezóny ohrožujícím tisíce akrů půdy. V ohnisku požáru se nachází ranč, který chrání a udržuje řadu exotických zvířat, která byla vyřazena z cirkusů a zoologických zahrad. Ranč provozují dvě sestry, Carol a Ballard. Přítelem Ballardy je Kennedy, hasič a parašutista, který se ocitá obklopen požárem. Přežijí nakonec Kennedy a ranč?

Žánr: Thriller, Drama, Rodinný
Režie: Henri Charr
Hrají a postavy: Kevin Scott Allen (Bradshaw), Christopher Isaacson (Drake Donovanová), Bob Lauder Jr. (Jack Del Rio), Michael Preston (Kennedy), Jordan Seiderová (Ballad), Claire Smithiesová (Carol)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 20 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 28.4.2022 12:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko