Film Hrdinové a zbabělci

Sledovat film
Hrdinové a zbabělci
online

Přehrajte si film Hrdinové a zbabělci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1308 filmů a 135 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Když si nebudeš stát za svým, vždycky prohraješ.
Je válka i když to tak na první pohled nevypadá. Tisíce mladých mužů nasazuje americká armáda v nejrůznějších koutech světa, aby bojovali s terorismem. Jejich osud ovšem řídí politici z dobře zabezpečených pracoven ve Washingtonu. Jsou to právě jejich rozhodnutí, která mohou změnit život tisícům lidí a zdaleka ne takovým způsobem, jak by si původně přáli. Arian a Ernest studují v Californii na univerzitě a pod vlivem svého profesora Malleye se rozhodnou vstoupit do armády. Jejich idealistické představy se však velmi záhy mění v noční můru, protože realita Afghánistánu je jí na hony vzdálená. Na druhé straně zěmekoule sedí ve své kanceláři ambiciózní senátor Irving, jehož rozhodnutí zasahují do vojenské oblasti a přímo ovlivňují přežití nebo nepřežití Ernesta s Arianem. Senátorovi do cesty se staví novinářka Roth, která by měla o jeho úspěších referovat.

Žánr: Drama, Thriller, Válečný
Režie: Robert Redford
Hrají a postavy: Robert Redford (doktor Stephen Malley), Meryl Streepová (Janine Rothová), Tom Cruise (senátor Jasper Irving), Michael Pena (Ernest), Andrew Garfield (Todd), Peter Berg
Scénář: Matthew Michael Carnahan
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko