Sledovat film Zlatá Kateřina online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zlatá Kateřina
  Trailer k filmu Zlatá Kateřina   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Antonie Nedošinská (Katerina), Lída Baarová, František Černý (podnikatel), Růžena Hofmanová (zákazník), Felix Kühne (Representative of the Safe Company)
Scénář:
Vladimír Slavínský
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
Antonie Nedošinská v komedii o rázné obchodnici s rybami a o dědictví, které způsobí nečekané komplikace v lásce i v podnikání.

Majitelka obchodu s rybami má mnoho pohledávek mezi zákazníky a žádné hotové peníze. Čeká ji bankrot. Jako na zavolanou přichází zpráva o dědictví z Ameriky, ale to je teprve začátek nových komplikací.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko