Sledovat film
Živý terč
online

Film Živý terč
  Trailer k filmu Živý terč Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Tak dlouho bezcitní zabijáci pořádají pro zábavu hony na lidi, až se sami stanou obětí lovce.
Chance Boudreax je nezaměstnaný obchodník v námořnictví v New Orleans, který používá svoje profesionální schopnosti bojových umění v zápase proti skupině sadistů, kteří zprostředkovávají hon na lidi, bezdomovce-veterány. Do města přichází Natasha Binderová, mladá žena, která pátrá po svém nezvěstném otci a požádá Boudreauxa o pomoc. Ten zjistí, že její otec se stal poslední obětí zabijáků a nelítostný souboj pokračuje...

Režie: John Woo
Hrají a postavy: Chuck Pfarrer (Binder), Robert Apisa (Pan Lopacki), Arnold Vosloo (Van Cleaf), Lance Henriksen (Fouchon), Douglas Forsythe Rye (Frick), Mike Leinert (Frack)
Scénář: Chuck Pfarrer
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 8.12.2022 00:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська