Sledovat film
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
online

Film Zítra to roztočíme, drahoušku...!
  Trailer k filmu Zítra to roztočíme, drahoušku...! Trailer
Přehrajte si film Zítra to roztočíme, drahoušku...! HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 419 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Kolotoč sousedských schválností, nástrah a zlomyslných žertíků v komedii Petra Schulhoffa.
Rodiny Novákových a Bartáčkových jsou už léta sousedy ve starém pavlačovém domě. Pan Evžen Novák je postarší seladon, který si přivydělává u filmu jako komparzista. Jednou si tak trochu vystřelí z paní Bartáčkové. Jakoby mimochodem před ní prohodí, že viděl jejího manžela s jinou ženou. Bartáčkovi si to však nedají líbit a připraví si na Novákovy také jeden žertík. A tak mezi oběma rodinami zavládne urputný boj, naplněný stále většími a většími zlomyslnostmi. A zřejmě s nimi nedokáže nic udělat ani láska, která vzniká mezi Novákovic synem Reném a Bartáčkovic neteří Naďou.

Žánr: Komedie
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Alena Bartáčková), Stella Zázvorková (Nováková), Miloš Kopecký (Evžen Novák), František Peterka (Karel Bartáček), Dagmar Havlová (Naďa), Luděk Sobota (René Novák)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 22.3.2023 16:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська