Film
Zítra to roztočíme, drahoušku...!

Film Zítra to roztočíme, drahoušku...!
  Trailer  k filmu Zítra to roztočíme, drahoušku...!
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Kolotoč sousedských schválností, nástrah a zlomyslných žertíků v komedii Petra Schulhoffa.
Rodiny Novákových a Bartáčkových jsou už léta sousedy ve starém pavlačovém domě. Pan Evžen Novák je postarší seladon, který si přivydělává u filmu jako komparzista. Jednou si tak trochu vystřelí z paní Bartáčkové. Jakoby mimochodem před ní prohodí, že viděl jejího manžela s jinou ženou. Bartáčkovi si to však nedají líbit a připraví si na Novákovy také jeden žertík. A tak mezi oběma rodinami zavládne urputný boj, naplněný stále většími a většími zlomyslnostmi. A zřejmě s nimi nedokáže nic udělat ani láska, která vzniká mezi Novákovic synem Reném a Bartáčkovic neteří Naďou.

Žánr: Komedie
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Alena Bartáčková), Stella Zázvorková (Nováková), Miloš Kopecký (Evžen Novák), František Peterka (Karel Bartáček), Dagmar Havlová (Naďa), Luděk Sobota (René Novák)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina