Sledovat film
Ten svetr si nesvlíkej
online

Film Ten svetr si nesvlíkej
  Trailer k filmu Ten svetr si nesvlíkej Trailer
Přehrajte si film Ten svetr si nesvlíkej HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Komedie o tom, jak malé omyly vedou k velkým nepříjemnostem.
Puntičkářský otec Novák je vyslán do lázní, což nese velice těžce. Denně volá domů a kontroluje chod své rodiny. Mezitím dostane jeho žena dopis o nemanželském dítěti, které se nachází v dětském domově. To zapříčiní narušení řádného chodu rodiny, která se domnívá, že se jejich otec prohřešil. Ten zase, když mu o dopise zmateně vypráví manželka, má za to, že jejich dcera Míša je v jiném stavu. Vznikne tím spousta nedorozumění, komických situací, rodiče paní Novákové plánují vystěhování nehodného zetě z bytu, ten zase v lázních protelefonuje nejen spoustu peněz, ale prošvihne několikrát i „večerku“. Když je jeho spolubydlící navíc nachytán na pokoji s jinou pacientkou, jsou oba předčasně z lázeňské péče propuštěni. Navíc se provalí i to, že sedmnáctiletá Míša má známost. Prostě zmatek nad zmatek.

Žánr: Komedie
Režie: Zdeněk Míka
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Matka), Petr Nárožný (Otec), Stella Zázvorková (Babička), Zdeněk Řehoř (Dědeček), Zuzana Bydžovská (Míša), Miroslav Vladyka (Tomáš)
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 8.4.2023 12:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська