Sledovat film Ten svetr si nesvlíkej online

Přehrajte si film Ten svetr si nesvlíkej HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Ten svetr si nesvlíkej na Prima!
  Trailer k filmu Ten svetr si nesvlíkej   Sledovat Ten svetr si nesvlíkej online
Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Míka
Hrají a postavy:
Iva Janžurová (Matka), Petr Nárožný (Otec), Stella Zázvorková (Babička), Zdeněk Řehoř (Dědeček), Zuzana Bydžovská (Míša), Miroslav Vladyka (Tomáš)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Komedie o tom, jak malé omyly vedou k velkým nepříjemnostem.

Puntičkářský otec Novák je vyslán do lázní, což velice těžce nese. Denně volá domů a kontroluje chod své rodiny. Mezitím dostane jeho žena dopis o nemanželském dítěti, které se nachází v dětském domově. To zapříčiní narušení řádného chodu rodiny, která se domnívá, že jejich otec se prohřešil. Ten zase, když mu o dopise zmateně vypráví manželka, má za to, že jejich dcera Míša je v jiném stavu. Vznikne tím spousta nedorozumění, komických situací, rodiče paní Novákové plánují vystěhování nehodného zetě z bytu, ten zase v lázních protelefonuje nejen spoustu peněz, ale prošvihne několikrát i "večerku". Když je jeho spolubydlící navíc nachytán na pokoji s jinou pacientkou, jsou oba předčasně z lázeňské péče propuštěni. Navíc se provalí i to, že sedmnáctiletá Míša má známost...
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski