Sledovat film Vrchní, prchni! online

Přehrajte si film Vrchní, prchni! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1533 filmů a 124 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Vrchní, prchni!
  Trailer k filmu Vrchní, prchni!   Sledovat Vrchní, prchni! online
Žánr:
Komedie
Režie:
Ladislav Smoljak
Hrají a postavy:
Josef Abrhám (Dalibor Vrána), Libuše Šafránková (Vránová), Eliška Balzerová (Věra), Zuzana Fišerová (Douchová), Zdeněk Svěrák (Pařízek), Dagmar Patrasová (Manuela)
Scénář:
Zdeněk Svěrák
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Česká filmová komedie o falešném vrchním, záletném knihkupci a potížích s houslemi.

Knikupec Dalibor Vrána věru nemá lehké žití. Líbí se ženám, a ty se zase líbí jemu, a protože je Dalibor mužem činu, značnou část jeho poctivě nabytého výdělku polknou alimenty. Svou svízelnou finanční situaci se rozhodne vylepšit způsobem zcela originálním. Využije toho, že si jej lidé v restauracích často pletou s číšníkem a začne inkasovat. Netrvá dlouho a stane se nepolapitelným fantomem pražských (a později i mimopražských) restaurací, postrachem liknavých číšníků. Je stále odvážnější a úspěšně se mu daří před manželkou i okolím maskovat zdroj příjmů tvrzením, že si vydělává v nočních podnicích hrou na housle. V Karlových Varech se mu podaří husarský kousek, když zorganizuje honičku místních číšníků sám na sebe. Jenže jak se říká, tak dlouho se chodí pro vodu, až...
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko