Sledovat film Homolka a Tobolka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Homolka a Tobolka
  Trailer k filmu Homolka a Tobolka   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jaroslav Papoušek
Hrají a postavy:
Josef Šebánek (dědeček), Marie Motlová (babička), Helena Růžičková (Heduš), František Husák (Ludva), Jiří Hrzán (Bedřich Bradáček), Iva Janžurová (Burdová)
Scénář:
Jaroslav Papoušek
Země:
Československo
Rok výroby:
1972
Popis:
Třetí příběh pražské rodiny Homolkových. Tentokrát si Homolkovi vyjeli na zimní rekreaci do Krkonoš, chtějí se pořádně užít a co nejméně utratit.

Šest Homolků si chce zimní rekreaci ve Špindlerově Mlýně pořádně užít. Dobrou náladu jim nepokazí ani dotěrní sousedé, natož maléry, kterých je nepočítaně.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko