Sledovat film Železný dědek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Železný dědek
  Trailer k filmu Železný dědek   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Václav Kubásek
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Matys), Marie Ježková (Matysová), Otomar Krejča (Jandera), Marie Kautská (Janderová), Vítězslav Boček (Přednosta), Vladimír Hlavatý (Žejdlic)
Scénář:
Karel Steklý, Jaroslav Mach
Země:
Československo
Rok výroby:
1948
Popis:
Strojvůdce Jaroslav Marvan je už sice v penzi, ale do starého železa nepatří ani on, ani jeho milovaná lokomotiva!

Budovatelský film z roku 1948 přesně odráží tehdejší náladu ve společnosti ovlivněné komunistickou propagandou. Starý strojvedoucí Matys zachrání na konci války svou milovanou lokomotivu Lízu před hloubkovými letci. Lokomotiva je ovšem poškozena a on je zraněn. V kritické chvíli zastoupí svého zetě, také strojvedoucího, a zabrání tak vlakovému neštěstí. Přesto je poslán do penze. Aby ukázal, co dokáže "železný dědek", zrekonstruuje Lízu...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko