Film Rodinné trampoty oficiála Tříšky

Sledovat film
Rodinné trampoty oficiála Tříšky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Přísný otec vyráží s celou rodinou na letní byt do pohraničí a ani tam nikdo nezahálí.
Obtloustlý, akurátní a v rodině mírně despotický pan Tříška pracoval jako bytové referent, čímž si zcela narušil psychickou odolnost, je vztekavý a snadno vzkypí. Zamýšlený odpočinek v lůně venkova, kam odjel s celou svou rodinou, však dopadne zcela jinak, než jak očekával - neboť všechny pracovité ruce se spojí, aby zajistily co nejrychlejší splnění zemědělských prací, navíc zůstal čas i na pěvecké zájmy. A hlavní hrdina je nakonec natolik stržen novým prostředím, že se s chutí zapojí.

Žánr: Komedie
Režie: Josef Mach
Hrají a postavy: Saša Rašilov (Tríska), Jarmila Kurandová (Trísková), Antonín Šůra (Aloisův přítel Jirka), Rudolf II. Hrušínský (Odon, son), Stanislav Fišer (Julínek), Alena Kreuzmannová (továrníkova dcera Slávka)
Scénář: Karel Feix, Jiří Kalina, Josef Mach, Ivan Osvald, Karel Vladyka
Země: Československo
Rok výroby: 1949
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko