Sledovat film Rodinné trampoty oficiála Tříšky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rodinné trampoty oficiála Tříšky
  Trailer k filmu Rodinné trampoty oficiála Tříšky   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Josef Mach
Hrají a postavy:
Saša Rašilov (Tríska), Jarmila Kurandová (Trísková), Antonín Šůra (Aloisův přítel Jirka), Rudolf II. Hrušínský (Odon, son), Stanislav Fišer (Julínek), Alena Kreuzmannová (továrníkova dcera Slávka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1949
Popis:
Přísný otec vyráží s celou rodinou na letní byt do pohraničí a ani tam nikdo nezahálí.

Úředník bytového úřadu Tříška je svéráznou postavičkou malého domácího diktátora, dbajícího o dobré mravy v rodinně a pečlivě vykonávajícího svěřenou práci. Leč přijde den, kdy se pan oficiál nervově zhroutí pod návalem razítkování a rozhodne se získat ztracenou rovnováhu na dovolené, samozřejmě uprostřed své početné rodiny. Netrvá dlouho a rodina provázena řadou trampot, odjíždí na vesnici, a přitom netuší, že jejich trable teprve začínají. Ve vesnici jsou totiž omylem považování za očekávanou žňovou brigádu, a tak místo na ryby je oficiál nucen chodit na pole pomáhat při svážení obilí. Ač se tomu zpočátku vzpírá, nakonec najde v práci na poli zalíbení, zcela zapomene na svůj nevyrovnaný nervový stav a dokonce se rozhodne na vesnici zůstat.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski