Sledovat film Haškovy povídky ze starého mocnářství online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Haškovy povídky ze starého mocnářství
  Trailer k filmu Haškovy povídky ze starého mocnářství   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Hubáček, Oldřich Lipský
Hrají a postavy:
František Smolík (Robert, kníze), Růžena Šlemrová (kněžna), Jaroslav Vojta (Pazourek), Josef Kemr (Ucitel), Jan Pivec (Starosta), Jiřina Šejbalová (žena starosty)
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Kterak knížepán vařil polévku pro chudé děti a jiné povídky z pera klasika české ironie.

Český povídkový film, který je pestrou galerií rozličných komických postav, postaviček, figurek a týpků z doby slavného C. a K. Korzují anekdotickými povídkami nazvanými Polévka pro chudé děti, Schůze obecního zastupitelství v Mejdlovarech, Trampoty pana Tenkráta a Vzpoura trestance Šejby a prožívají ty nejneuvěřitelnější peripetie z doby starého mocnářství.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski