Sledovat film Zathura: Vesmírné dobrodružství online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zathura: Vesmírné dobrodružství
  Trailer k filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Jon Favreau
Hrají a postavy:
Jonah Bobo (Danny), Josh Hutcherson (Walter), Dax Shepard (Astronaut), Kristen Stewartová (Lisa), Tim Robbins (Taťka), Frank Oz (Robot)
Scénář:
Chris Van Allsburg, David Koepp, John Kamps
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Vesmírné dobrodružství ve stylu Jumanji.

Pokaždé, když jejich otec odejde do práce a nechá je v péči jejich starší sestry, začnou si šestiletý Danny a desetiletý Walter lézt na nervy nebo se příšerně nudí. Jednou se však během obvyklého hašteření Danny ocitne zamčený v temném a strašidelném sklepě, kde objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří Waltera přimět, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám ...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko