Sledovat film Zabijáci osamělých srdcí online

Přehrajte si film Zabijáci osamělých srdcí HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, romantický, thriller Zabijáci osamělých srdcí na Filmbox!
  Trailer k filmu Zabijáci osamělých srdcí   Sledovat Zabijáci osamělých srdcí online
Žánr:
drama, krimi, romantický, thriller
Režie:
Todd Robinson
Hrají a postavy:
John Travolta (Det. Elmer Robinson), James Gandolfini (Det. Charles Hilderbrandt), Jared Leto (Ray Fernandez), Salma Hayeková (Martha Beck), Scott Caan (Det. Reilly), Laura Dernová (Rene Fodie)
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Duo zabijáků, pracovalo na jednoduchém principu: oklamávali a zabíjeli osamělé lidi... Film na motivy skutečné události!

Příběh natočený podle skutečných událostí. Dva detektivové z oddělení vražd pronásledují Marthu Beck a Raymonda Fernandeze, vraždící pár známý jako "Zabijáci osamělých srdcí". Martha a Raymond hledají své oběti mezi láskychtivými ženami. Vraždili válečné vdovy a osamělé ženy, které odpověděly na jejich inzerát v novinách.
Film na motivy skutečné události! Zajímavost: Oba zločinci byli dne 22. srpna 1949 popraveni vedle sebe na elektrických křeslech v americké věznici Sing Sing.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski