Sledovat film Wyscig z czasem online

Přehrajte si film Wyscig z czasem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Wyscig z czasem na !
  Trailer k filmu Wyscig z czasem   Sledovat Wyscig z czasem online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Carl Franklin
Hrají a postavy:
Denzel Washington (Matthias Lee Whitlock), Eva Mendesová (Alex Diaz Whitlock), Sanaa Lathanová (Ann Merai Harrison), Dean Cain (Chris Harrison), John Billingsley (Chae), Robert Baker (Tony Dalton)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Úspěšný a respektovaný detektiv Matt Lee Whitlock působící v klidném floridském okrsku se právě rozvádí s kolegyní Alexandrou (Eva Mendezová) a zároveň se zaplete se svou středoškolskou láskou Annou (Sanaa Lathanová). Anne je ale bohužel vdaná za velmi žárlivého Chrise (Dean Cain), bývalou hvězdu amerického fotbalu a pracovníka ochranky. Brzy dojde k vraždě a Matt je hlavním podezřelým. S pomocí lékaře Chaea (John Billingsley) musí Matt případ vyřešit dříve, než se ocitne za mřížemi.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski