Sledovat film Wojna Harta online

Přehrajte si film Wojna Harta online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Wojna Harta
  Trailer k filmu Wojna Harta   Sledovat Wojna Harta online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Gregory Hoblit
Hrají a postavy:
Bruce Willis (Velitel William A. McNamara), Colin Farrell (Poručík Thomas W. Hart), Terrence Dashon Howard (Poručík Lincoln A. Scott), Terrence Howard (Lt. Lincoln A. Scott), Cole Hauser (Seržant Vic W. Bedford), Marcel Iures (Velitel Werner Visser)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Za odvahu, za čest.

Blíží se Vánoce roku 1944. Mladý americký nadporučík, v civilu student práv Thomas Hart, se sice účastní války, jenže díky otci-senátorovi má zajištěno klidné místo řidiče ve štábním praporu v Belgii. Jedina běžná jízda lesem však stačí k tomu, aby z bezpečí frontového týla padl do německého zajetí. Po řadě útrap se ocitne v zajateckém táboře spolu s dalšími Američany. Pro většinu z nich válka skončila, pro Thomase Harta teprve začíná. Nejvyšším důstojníkem mezi americkými vojáky je totiž mlčenlivý plukovník McNamara, který od první chvíle proti Hartovi něco má. Mladík začne odhalovat pravdu, až když mezi vojáky dojde k vraždě...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski