Sledovat film Trosečník online

Přehrajte si film Trosečník HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama Trosečník na Prima Cool!
  Trailer k filmu Trosečník   Sledovat Trosečník online
Žánr:
dobrodružný, drama
Režie:
Robert Zemeckis
Hrají a postavy:
Paul Sanchez (Ramon), Lari Whiteová (Bettina Petersonová), Yelena Popovicová (Ruská žena s Petersonem), Leonid Citer (Fyodor), David Allen Brooks (Dick Peterson), Semion Suradikov (Nicolai)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Na konci světa začal nový život. Na samém konci světa se vydal na novou cestu

Pečlivý a energický Chuck Noland je zaměstnán u známé společnosti FedEx, která rozváží poštu po celém světě. Díky tomu žije velmi rychle. Jeden den je v Rusku, vzápětí pár hodin stráví ve Francii. Pro samý spěch si vlastně ani nedokáže užívat života. Práce Chucka okrádá o tolik času, že si se svojí důvěrnou přítelkyní Kelly dokonce předává vánoční dárky v autě na letišti. Když za několik hodin opět letí z Ruska zpět do Ameriky, letadlo FedExu s piloty a Chuckem nečekaně havaruje. Katastrofu a pád do moře přežije pouze Chuck, kterému se s malým člunem podaří dostat na neznámý ostrůvek. Po prvním šoku začíná po vzoru Robinsona Crusoa na stromě odškrtávat dny, při životě ho drží láska ke Kelly a naděje, že ho v krátké době někdo objeví...
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.