Sledovat film
Až na krev
online

Film Až na krev
  Trailer  k filmu Až na krev
Přehrajte si film Až na krev HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 516 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Až na krev

Když se ambice snoubí s vírou..
Film Až na krev se odehrává v Kalifornii na přelomu století, v období ropného boomu. Příběh dokumentuje vzestup Daniela Plainviewa, osamělého otce, který se z živořícího horníka ve stříbrném dole vypracuje na pozici ropného magnáta. Když Plainview dostane záhadný tip, že směrem na západ leží městečko, ve kterém prýští ze země oceán nafty, vydá se se svým synem H.W. zkusit štěstí v zaprášených ulicích města Little Boston. Plainview a H.W. se v tomto nuzném městě, jehož hlavní atrakcí je kostel s charismatickým kazatelem Elim Sundayem, pokoušejí prolomit dosavadní smůlu. Ale i když se jim začíná dařit, nedokáží uniknout konfliktům, ve kterých jsou veškeré základní hodnoty - láska, naděje, pospolitost, víra, ambice a dokonce i pouto mezi otcem a synem - ohrožovány korupcí, podvody a proudy ropy.

Originální název:

There Will Be Blood

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Daniel Day-Lewis (Daniel Plainview), Martin Stringer (Silver Assay Worker), Matthew Braden Stringer (Silver Assay Worker), Jacob Stringer (Silver Assay Worker), Joseph Mussey (Silver Assay Worker), Barry Del Sherman (H.B. Ailman)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 19.2.2024 00:55

Recenze filmu Až na krev:

Anderson sa týmto snímkom zaradil medzi režisérov rozprávačov(napr. Scorsese) a ponúkol nám príbeh, ktorý síce má dlhú stopáž, no tá je zvládnutá takmer bez zaváhaní a v podstate vôbec nenudí. Strašne sa mi páčila práca kameramana, ktorý odviedol perfektnú robotu a veľmi príjemne ma prekvapil herecký výkon Paula Dana, u Day-Lewisa som si už na dobré výkony zvykol.Páčilo sa mi to viac ako Magnolia. 83%
83% Mistickzz
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina