Film Až na krev

Sledovat film
Až na krev
online

Přehrajte si film Až na krev online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1344 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Když se ambice snoubí s vírou..
Film Až na krev se odehrává v Kalifornii na přelomu století, v období ropného boomu. Příběh dokumentuje vzestup Daniela Plainviewa, osamělého otce, který se z živořícího horníka ve stříbrném dole vypracuje na pozici ropného magnáta. Když Plainview dostane záhadný tip, že směrem na západ leží městečko, ve kterém prýští ze země oceán nafty, vydá se se svým synem H.W. zkusit štěstí v zaprášených ulicích města Little Boston. Plainview a H.W. se v tomto nuzném městě, jehož hlavní atrakcí je kostel s charismatickým kazatelem Elim Sundayem, pokoušejí prolomit dosavadní smůlu. Ale i když se jim začíná dařit, nedokáží uniknout konfliktům, ve kterých jsou veškeré základní hodnoty - láska, naděje, pospolitost, víra, ambice a dokonce i pouto mezi otcem a synem - ohrožovány korupcí, podvody a proudy ropy.

Žánr: Drama
Režie: Paul Thomas Anderson
Hrají a postavy: Daniel Day-Lewis (Daniel Plainview), Martin Stringer (Silver Assay Worker), Matthew Braden Stringer (Silver Assay Worker), Jacob Stringer (Silver Assay Worker), Joseph Mussey (Silver Assay Worker), Barry Del Sherman (H.B. Ailman)
Scénář: Paul Thomas Anderson
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko