Sledovat film Blesk online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Blesk
  Trailer k filmu Blesk   Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Elliott Lester
Hrají a postavy:
Jason Statham (sportovec Brant), Paddy Considine (Nash), Aidan Gillen (Weiss), Zawe Ashton (Falls), David Morrissey (Dunlop), Ned Dennehy (Radnor)
Země:
Velká Británie, Francie, USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Zabiják poldů versus polda zabiják.

Na svobodě řádí sériový vrah. Každý den umírá další policista. Když zákon nedokáže své vlastní příslušníky ochránit, potřebuje muže, který porušuje veškerá pravidla. Tím je nekomprimisní londýnský policista Brant v týmu se svým kolegou, strážníkem Nashem, kterého nemá příliš v oblibě. Čas je k nim však nemilosrdný, každý den přibývá další oběť.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski