Sledovat film Blesk online

Přehrajte si film Blesk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1045 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie, thriller Blesk na !
  Trailer k filmu Blesk   Sledovat Blesk online
Žánr:
akční, drama, komedie, thriller
Režie:
Gordon Chan
Hrají a postavy:
Jackie Chan (Chan Foh To), Anita Yuenová (Amy Yip), Michael Wong (Steve Cannon), Thorsten Nickel (Warner 'Cougar' Kaugman), Yuen Chor (strýc Tung / Foh's father), Oi-Yan Wu (Dai Mui)
Země:
Hong Kong
Rok výroby:
1995
Popis:
Rychlé pěsti a rychlá kola Jackieho Chana v hongkongském akčním filmu o závodech, ve kterých šlo o život.

Warner Krugman zvaný Puma, závodní jezdec a zároveň zabiják a vůdce gangu, je přesvědčen, že je na závodní dráze nepřemožitelný. Ve svém černém autě jezdí nedovolenou rychlostí i po městě, kde na něho policisté uspořádají honičku. Pomáhá jim další automobilový závodník Afred Tung, kterému se nakonec podaří Krugmana zadržet. Ten se ocitá ve vězení. Členové gangu spolu s jeho přítelkyní ale chystají únos. Krugmanovi kumpáni pomáhají svému vůdci z vězení, při přestřelce doprovázející útěk ale přijde o život jeho přítelkyně. Krugman chce za každou cenu závodit s Tungem, tomu se ale příliš nedaří, při tréninku dokonce havaruje...
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski