Sledovat film V domě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film V domě
  Trailer k filmu V domě   Sledovat 1401 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Phil Claydon
Hrají a postavy:
Erin Moriarty (Constable), Nadine Velazquezová (Constable), Blake Jenner (Tommy), Michael Vartan (Constable), Steele Stebbins (Jake), Tom Wright (detektiv Pascal)
Scénář:
Gary Dauberman
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
John Alexander se s dcerou Hannah a svou novou manželkou Melanií přistěhují do nového domu. Dívka z toho není příliš nadšena, protože musela opustit střední školu a své kamarády a také při nastěhování se cítí nesvá. I její kocour se chová, jako by se něčeho bál. Od sousedky se navíc dozvídá podivné okolnosti vyvraždění rodiny původních majitelů.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko