Sledovat film
Wall Street
online

Film Wall Street
  Trailer  k filmu Wall Street
Přehrajte si film Wall Street HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Wall Street

Každý sen má svou cenu. Charlie Sheen jako mladý ambiciózní makléř a Michael Douglas jako bezohledný finanční dravec Gordon Gekko-
Wall Street je nepochybně tou nejpřitažlivější čtvrtí planety, žádné jiné místo na světě není tak výstižným symbolem bohatství, moci a vlivu. Svodům snadných výdělků podlehnou i dva hráči na této šachovnici, jedním z nich je ostřílený burzovní spekulant a multimilionář, tím druhým mladý burzovní makléř, nováček ve světě velkých financí, který není připraven na morální konflikty, jimž bude nucen čelit. Jejich nebezpečné přátelství, které vzniká na pozadí býčího trhu mezi lety 1985 a 1986, se stane výsměchem vztahu mentora a jeho svěřence, profesora a studenta, otce a syna. Jedním z hlavních protagonistů je Charlie Sheen, který hraje mladíka sužovaného odvrácenou stranou jeho povahy. Postavou finančního žraloka Gordona Gekka je ten nejpodlejší manhattanský predátor. Okouzlující a bezohledný mravní zkrachovalec je totiž připravený zlikvidovat veškeré své rivaly.

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Oliver Stone
Hrají a postavy: Charlie Sheen (Bud Fox), Tamara Tunieová (Carolyn), Franklin Cover (Dan), Chuck Pfeiffer (Chuckie), John C. McGinley (Marvin), Hal Holbrook (Lou Mannheim)
Země: USA
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 25.11.2023 20:00

Recenze filmu Wall Street:

Dosť dobrý film, ale videl som ho už niekoľkokrát, síce už dávnejšie, ale stále mám problém si spomenúť na presný dej. pamätám si hlavne na herecké výkony Charlieho Sheena a Michaela Douglasa... Hodnotenie: 7.3/10
70% sebo9629
Není mnoho filmů z této oblasti, a z těch, které existují je tento jeden z nejlepších. Samozřejmě těží z atraktivního prostředí a samozřejmě jej drží vysoko nad průměrem dvojice Charlie Sheen, Michael Douglas.
60% Petr.Ritr
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina