Sledovat film Podraz online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Podraz
  Trailer k filmu Podraz   Sledovat 1421 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi
Režie:
George Roy Hill
Hrají a postavy:
Paul Newman (Henry Gondorff), Robert Redford (Johnny Hooker), Robert Shaw (Doyle Lonnegan), Charles Durning (poručík Wm. Snyder), Ray Walston (J.J. Singleton), Eileen Brennanová (Billie)
Scénář:
David S. Ward
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Robert Redford a Paul Newman v legendární filmu o jednom geniálním dostihovém podrazu.

Z jedné z kanceláří mafiánského bosse Doyla Lonnegana odchází poslíček s tržbou jedenáct tisíc dolarů, kterou má doručit do Chicaga. Na cestě k taxi je ovšem okraden dvěma podvodníčky. Mladík Johnny a starý kapsář Luther ani netuší, koho to vlastně okradli. Lonneganovi lidé je ale brzy vypátrají a Luthera zastřelí. Johnny se rozhodne pomstít jeho smrt a společně s Lutherovým kamarádem Henrym naplánují velký podraz.
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko