Film
Podraz

Film Podraz
  Trailer  k filmu Podraz
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Robert Redford a Paul Newman si rozdali karty s podsvětím.
Z jedné z kanceláří mafiánského bosse Doyla Lonnegana odchází poslíček s tržbou jedenáct tisíc dolarů, kterou má doručit do Chicaga. Na cestě k taxi je ovšem okraden dvěma podvodníčky. Mladík Johnny a starý kapsář Luther ani netuší, koho to vlastně okradli. Lonneganovi lidé je ale brzy vypátrají a Luthera zastřelí. Johnny se rozhodne pomstít jeho smrt a společně s Lutherovým kamarádem Henrym naplánují velký podraz.

Originální název:

The Sting

Žánr: Krimi, Drama, Komedie
Režie: George Roy Hill
Hrají a postavy: Paul Newman (Henry Gondorff), Robert Redford (Johnny Hooker), Robert Shaw (Doyle Lonnegan), Charles Durning (poručík Wm. Snyder), Ray Walston (J.J. Singleton), Eileen Brennanová (Billie)
Scénář: David S. Ward
Země: USA
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 83 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina