Film
Rodinný podnik

Film Rodinný podnik
  Trailer  k filmu Rodinný podnik
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Rodinný podnik

Vito McMullen je vážený obchodník, ale jeho otec Jessie má velmi pestrou kriminální minulost. Proto se Vito snaží, aby neměl žádný vliv na svého vnuka Adama. Okolnosti však způsobí, že všichni tři společně provedou loupež ve výzkumné laboratoři a Adam je dopaden policií. Otec i dědeček se pak sami přihlásí na policii, aby Adamovi pomohli. Jediný, kdo nakonec skončí ve vězení, je dík své minulosti dědeček Jessie.

Originální název:

Family Business

Žánr: Krimi, Drama, Komedie
Režie: Sidney Lumet
Hrají a postavy: Sean Connery (Jessie), Mattchew Broderick (Adam), Dustin Hoffman (Vito), Matthew Broderick (hajný Adam), Rosana DeSotoová (Elaine), Rosanna DeSotová (Elaine)
Scénář: Vincent Patrick
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina