Film Vyhnanec

Sledovat film
Vyhnanec
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mike Logan, bývalý člen elitního policejního manhattanského oddělení vražd, přeložený za napadení radního do okrajové části New Yorku na drobné krádeže a přestupky, má zase velký případ!
Detektiv Chris Noth z vyhlášeného oddělení vražd na Manhattanu si svůj trest odpykává na okraji New Yorku a na krku má jen domácí hádky a drobné krádeže. Jednoho dne mu voda přinese přímo pod nos zohavenou mrtvolu mladé černošky a on má opět šanci vyřešit svůj velký případ!

Žánr: Krimi
Režie: Jean De Segonzac
Hrají a postavy: Chris Noth (Detektiv Mike Logan), Dabney Coleman (Stober), Dana Eskelsonová (Detektivka Frankie Silveraová), John Fiore (Detektiv Tony Profaci), Dann Florek (Kapitán Donald Cragen), Paul Guilfoyle (Detektiv Sammy Kurtz)
Scénář: Dick Wolf, Charles Kipps, Chris Noth
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko