Sledovat film Vyhnanec online

Přehrajte si film Vyhnanec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi Vyhnanec na !
  Sledovat Vyhnanec online
Žánr:
krimi
Režie:
Jean De Segonzac
Hrají a postavy:
Chris Noth (Detektiv Mike Logan), Dabney Coleman (Stober), Dana Eskelsonová (Detektivka Frankie Silveraová), John Fiore (Detektiv Tony Profaci), Dann Florek (Kapitán Donald Cragen), Paul Guilfoyle (Detektiv Sammy Kurtz)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Mike Logan, bývalý člen elitního policejního manhattanského oddělení vražd, přeložený za napadení radního do okrajové části New Yorku na drobné krádeže a přestupky, má zase velký případ!

Detektiv Chris Noth z vyhlášeného oddělení vražd na Manhattanu si svůj trest odpykává na okraji New Yorku a na krku má jen domácí hádky a drobné krádeže. Jednoho dne mu voda přinese přímo pod nos zohavenou mrtvolu mladé černošky a on má opět šanci vyřešit svůj velký případ!
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski